Pokaż wyniki od 1 do 10 z 759

Wątek: W co teraz gracie?

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Banned
    Dołączył
    Apr 2012
    Mieszka w
    Kielce
    Posty
    725
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: MARIUSZ_MARIO
    Cytat Zamieszczone przez PatrykVIP1 Zobacz posta
    ...Call of Duty: Moder Warfare2 - Tutaj za dużo powiedzieć nie mogę, ponieważ ograłem kilka misji na Spec Opsach, swoją drogą nikomu nie polecam grać tego Online. Nasz kolega Wredny mnie ostrzegał, że online w tej grze to po prostu kaszana. Miał rację, tylko nie wiem czemu użył tak łagodnych słów. Kaszana, skopane i słabe to komplementy dla Spec Obsów online. Grałem z Meffisto, to ładowaliśmy cały magazynek w BOTA, a on przeżył i zdążył nas zabić. Po raz pierwszy widziałem, że boty mają lagi ....

    Skoro za dużo powiedzieć nie możesz to może nie mieszaj zbytnio gry z błotem. Zagrałeś kilka misji Spec Ops. Nie rozumiem dlaczego nie polecasz grać ich online? Co w tym złego? Ja grałem je wiele razy...solo, na splicie czy też online i bawiłem się świetnie.
    Wredny ostrzegał o trybie multiplayer czyli trybie wieloosobowym. Z tym się zgodzę ponieważ jak większość graczy wie gdy złamali PS3 to MW2 było jedną z pierwszych ofiar hakerów. Tak zostało i obecnie multiplayer bez swojego teamu jest niegrywalny.
    Nie oceniałbym i nie mieszał z błotem gry z winy hakerów którzy popsuli zabawę online. Swoją drogą tryb multi nie jest potrzebny do zaliczenia platyny.

    Musiałem wtrącić swoje trzy grosze, pozdro
    Ostatnio edytowane przez Mario ; 25-01-2016 o 20:52

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •