Tak jak pisałem w swoim pierwszym poście na forum sporą część czasu poświęcam na grę w serię NHL. Na ps3 chciałbym zdobyć platynę w NHL 14 - będzie ciężko, bo zostało mi kilka trofeów związanych z grą w EASHL - taki odpowiednik wirtualnego klubu w Fifie, a nikt praktycznie już nie gra w tym trybie. Na ps4 w Nhl15 brakuje mi już tylko wykonać wszystkie Momenty Live (najtrudniejsze stanowią wyzwania, gdzie trzeba przejąc funkcję bramkarza i nie stracić bramki). Ostatnia odsłona serii, czyli NHL 16 zajmie dużo czasu. Głównie chodzi o przywrócony tryb EASHL (w NHL15 go zabrakło) oraz wygrana I dywizji w Hockey Ultimate Team - zadania do wykonania, acz zajmujące masę czasu. Poza tym grywam w Uncharted 3 na ps3 - chcę ukończyć na poziomie miażdżący, by zdobyć platynę za wszystkie trofea z podstawy gry. Assassins Creed Revelations - do platyny za trofea z podstawy gry zostało mi osiągniecie 20 levelu w multi (mam 11 jak dobrze pamiętam). Chciałbym również zdobyć trofea w multi do The Last Of Us na ps4, tylko jakoś ciężko mi się za to zabrać