Tak przeczytałem poprzednie wpisy w archiwum na shoucie i w sumie też uważam, że temat, w którym moglibyśmy zaprezentować nasze nowe growe nabytki byłby fajny. Też z chęcią bym zobaczył co tam się udało komu upolować

Tak więc wstawiam temacik. I w sumie mogę zacząć. Gry o których pisałem wczoraj pojawia się później, no najpierw muszę je oczywiście otrzymać. Ale wrzucę fotkę paru ostatnich nabytków:
MÓJ ZESTAW ZDOBYCZY

VANQUISH (24zł) - świetna dynamiczna strzelanka. Mam co prawda wersję z PS+, ale gra na tyle mi się podobała, że zasługuje na materialny odpowiednik na regale

RED FACTION ARMAGEDDON (12zł) - w armageddon nie grałem jeszcze. Ale miałem zamiar sobie zagrać. Za taką cenę na pewno warto.

CALL OF DUTY GHOSTS (37zł) - kupiłem sobie edycję kolekcjonerską z kamerką, gdy była w fajnej promocji, ale niestety tam był wyłącznie angielski egzemplarz gry. A kłóci się to z moimi zasadami kolekcjonerskimi (jak jest wersja pl - biorę pl), tak więc dokupiłem sobie właściwą edycję

MOTORSTORM APOKALIPSA (29,99zł) - kolejny armagedon. Tym razem wyścigowy. Grę już wcześniej ograłem w edycji z PS+, ale także chciałem dorwać pudełeczko. Trochę musiałem poczekać, bo przez pewien czas na allergo były wyłącznie zagraniczne edycje gry.

TOMB RAIDER: TRILOGY (31zł) - randomowo wygrana aukcja. Tak wpadłem na allegro. Zobaczyłem, że zaraz się kończy i mówię sobie: A zalicytuje. I wygrałem. Wyszło w sumie po dyszkę za jedną odsłonę


Zapraszam też innych do dzielenia informacjami o swoich nowych zdobyczach. Na początek może być coś co w ostatnim czasie udało się wam nabyć za fajną cenę. Mam nadzieję, że temat się fajnie rozrośnie