Pokaż wyniki od 1 do 10 z 759

Wątek: W co teraz gracie?

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar PatrykVIP1
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    392
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    17
    Gamer IDs

    PSN ID: PatrykVIP1
    Kurde, mój pierwszy post od roku (coś w tych granicach).
    W co teraz gram, hm... na głównej tapecie to nikt inny poza Geraltem z Rivii. Kupiłem ten tytuł 2 dni po premierze, odpaliłem go po miesiącu lub nawet po dwóch, z czego pograłem z 30 minut i odłożyłem na półkę... na kolejny rok (coś w ten deseń). Teraz ogólnie ukończyłem całą główną fabułę, zostały mi 3 misje poboczne, jeden wyścig konny i 2 zlecenia. I śmiało mogę stwierdzić, że zrobiłem największy błąd odkładając wcześniej ten tytuł...
    Wiedźmin 3 to najlepsze dzieło na konsole, w jakie miałem przyjemność zagrać, serio, do tej pory nie grałem w nic lepszego - łącznie tutaj wszystkie kategorie i jakbym miał wybrać ze wszystkich jedną, najlepszą grę, to byłby to właśnie Wiesiek.
    Świat jest olbrzymi, zadań do wykonania mamy w bród, a nawet więcej, masę misji pobocznych, które dzielą się na zlecenia, poszukiwania, czy po prostu 'zadania poboczne'. Do tego dodatkowe misje mają większy lub mniejszy wpływ na dalsze losy Geralta, czy innych postaci, to mi się mega podobało, do tego motywowało do robienia każdej misji i czyszczenia map.
    Uwierzcie, że w pewnych momentach potrzebowałem takiej motywacji do zbierania wszystkiego, odkrywania każdego (?) na mapie, bo jest ich naprawdę DUŻO - kto grał ten wie, kto nie... sami się przekonacie. Zastanawia mnie taki fakt, ile trwało nagranie tych wszystkich rozmów, ile zajęło napisanie tego całego scenariusza, bo tego jest tyle, że głowa mała. Albo ilość tekstu w samej grze, bestiariusz był przeczytany przeze mnie cały i to z 3 razy, bo czasami się aktualizowały wpisy o potworach po jakiejś misji. W sumie o stworach jest tyle napisane, a o postaciach jeszcze więcej.. także szacunek dozgonny mają twórcy za tak dobry kawał roboty.
    Świat jest przepiękny, zróżnicowany, no zaje**sty , muzyka też swoje robi.. Kurcze, jest 2:14 w nocy, a tak szczerze mówiąc to Wiedźmina tak można słodzić i słodzić i słodzić i słodzić i sło.. do rana - Tak na zakończenie, gra 11/10 jak dla mnie.
    PS. Oczywiście błędów, glitchów też kilka było, aby ktoś mi nie zarzucił, że przesadzam i mówię, że w grze nie ma żadnej skazy, ale to oczywista oczywistość, że w tak OLBRZYMIEJ produkcji musiały się znaleźć jakieś błędy, na szczęście szybko się o nich zapomina, bo i tak nie utrudniały mi rozgrywki.

    Dodatkowo pogrywam w takie tytuły jak:
    FIFA 17 - W sumie to gram tylko Ultimate Team i w każdy weekend FUT Champions (tylko na tym się skupiam), już nie pamiętam kiedy ostatnio grałem normalny mecz z komputerem, jakby nie skłamać to może w pierwszy tydzień po premierze, z ziomkami kilka turniejów się zrobiło i tyle. Czy przeciwko sobie czy na komputer. Jak dla mnie to Fifa od 13stki to tylko FUT i nic poza tym. Ten tryb całkowicie zdominował wszystkie inne tryby .

    For Honor - w to niby pogrywam przez neta, ale tylko z wtedy kiedy spotkam się na konsoli z moimi znajomymi ode mnie z miasta, co rzadko się zdarza niestety i nawet za bardzo nie poznałem tego mutli. (Namówili mnie na grę i tak od dnia premiery leży na półce).

    Mam zamiar skończyć jeszcze RL i H: Rivals, no i w zasadzie to tyle. Mam nadzieje, że ten post będzie moim powrotem na forum i zacznę udzielać się regularnie

    PS. Jeżeli są jakieś poważne błędy w ortografii, albo niezrozumiałe zdania, czy ogólnie głupoty napisane, to proszę zważyć, że pisałem ten post o 2 w nocy, na lekkiej fazie! .
    Pozdrówki!
    Ostatnio edytowane przez PatrykVIP1 ; 28-04-2017 o 01:28

  2. Thanks Brak, kasiaPi, Kraszu thanked for this post
    Likes walder, yaper87 liked this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 4 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 4 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •