Właśnie zdobyłem Świetlik i Łowca .

Pierwsze trofeum zrobiłem grając "jak należy", czyli bez wychodzenia z gier.
Chciałem trochę pograć i wyrobić sobie konkretne zdanie na temat multi. Bo kiedy napisałem że:
Cytat Zamieszczone przez FIIIP Zobacz posta
Czy dobrze rozumiem? By zdobyć trofea Świetlik i Łowca muszę zagrać 164 mecze i przy okazji uważać by czegoś nie spi#!rzyć?! Mam nadzieje, że źle to zrozumiałem bo w przeciwnym wypadku będę co najmniej zły. Multiplayer w tej grze to dno.
Zagrałem 2-3 gry.
Poza tym zorientowałem się, że forumowiczom nie spodobała się moja opinia. Więc postanowiłem dać szansę multi.
Ale o tym kiedy indziej i na pewno nie tutaj.

Robiąc drugie trofeum (Świetlik ) zrobiłem tak jak napisał RoUeX1987:
Cytat Zamieszczone przez RoUeX1987 Zobacz posta
Z tym multi idzie troszke oszukać i nie trzeba ponad 150 meczy rozegrać tylko około 50
I jest to potwierdzone bo ja sam tak robiłem
1 dzień gdy tylko załaduje się mecz odrazu wychodzimy
2 dzień robimy to samo
Dopiero w 3 dzień gramy cały normalny mecz
I tak w kółko
I to jest bardzo dobry sposób! Dzięki niemu można zaoszczędzić 2/3 czasu! Który można poświęcić na np. granie w rewelacyjnego singla (TLoU).

Teraz istotna sprawa o której pisał Wredny:

Mała rada - nie przejmujcie się sytuacjami zagrożenia mniejszymi niż 100%. Zabawa trwa, dopóki choć jedna osoba w Twoim klanie będzie żyła. Jeśli gra uraczy Cię groźbą utraty 60% populacji - nie zwracaj na to uwagi i po prostu nic z tym nie rób. Dopiero stuprocentowe zagrożenie traktuj z należytą powagą i staraj się z nim uporać poprzez jakieś łatwe zadanie z listy (nawet jeśli uda Ci się wykonać zaledwie pierwszą fazę zadania - udało Ci się zażegnać niebezpieczeństwo).

Trzeba się przejmować tylko zagrożeniami które mogą wyłączyć nas całkowicie z gry (zagrożenia 100%).
"Zagrożeń 100%" będzie w sumie 5. W 6,8,10,11 i 12 tygodniu.
Pamiętajcie by wybierać najłatwiejsze zadania.
A gdyby zdarzyło się, że jakimś cudem nie jesteście w stanie wykonać jakiegoś zadnia a został wam ostatni dzień - mecz. Możecie wyłączyć grę - ruter - konsole itp. Gra w takich wypadkach nie zapisuje się więc można próbować w nieskończoność.