Prawdziwe zaangażowanie
Osiągnij 60. poziom w grze wieloosobowej.



Warto nadmienić tutaj, że podczas nabijania PD w czasie rozgrywki, by je zainkasować, musimy ukończyć co najmniej rundę. A więc nie możemy wyjść w trakcie danej rundy, bo po prostu PD nam nie zaliczy. Warto skończyć rundę/grę, a później dopiero jak coś wrócić do menu czy wyjść z gry. Dlatego też, gdy przy samym końcu zauważymy wyskakujące charakterystyczne z poziomem 60 "awans", należy skończyć rundę czy też grę. Bo jeśli wyjdziemy jak zobaczymy komunikat o wbiciu 60 lvl, będziemy troszeczkę zdziwieni, że nie usłyszymy ding! za osiągnięcie tego poziomu. Równa się to tym, że będziemy musieli rozgrywać od nowa rundę czy też całą grę. Ja się na tym złapałem, więc niestety musiałem rozegrać dodatkowe 5 minut. Może nie dużo ale strasznie irytujące. Dlatego przyszłych platynowiczów tego tytułu ostrzegam.

Cytat Zamieszczone przez adamlubin Zobacz posta
Zakupoholik
Kup wszystkie ulepszenia i postaci w trybie wieloosobowym.



Aby trofeum nam wpadło, po wykupieniu wszystkich postaci (nie trzeba wykupować żadnych ulepszeń broni), trzeba wyłączyć grę, załączyć ja jeszcze raz i wejść do trybu multiplayer (DING!).
Małe sprostowanie, wystarczy odpalić tylko grę, nie trzeba wchodzić do multiplayer'a.
Mi tak wpadło, gdzie zaraz potem platyna