Nadal gram w Dark Souls 3, pomimo że przeszedłem ją 3 razy Teraz gram sobie na New Game+++ i staram się walnąć platynę... NIESTETY... Jestem Turbo Debilem i zamiast część rzeczy zrobić już na dwóch pierwszych przejściach, zacząłem robić to teraz i jest piekielnie trudno cokolwiek ugrać :/

Pozostały mi do platyny tylko 5 trofeów:
1. Zebrać wszystkie czary
2. Zebrać wszystkie cuda
3. Zebrać wszystkie piromancje
4. Zebrać wszystkie pierścienie
5. Zrobić wszystkie zaklinania broni

Aktualnie sprawa wygląda tak:
1. Brakuje mi tylko jednego czaru, który dostanę jak wbiję poziom w kowenancie - tylko nie pamiętam teraz jakim, ale na dole napiszę co muszę zebrać.
2. Brakuje mi cudów które dostaję chyba za jakieś zadanie questowe - mogę się mylić, ale to ten cud co dostaję od gościa w kapelutku od Rosarii
3. Brakuje mi jednego piromanta - też za wbicie poziomu w kowenancie
4. To pamiętam że dostanę pierścień kota, który dostaję za zadanie od tej laski, coś z Darkmoon? Quest zawsze mi się blokował bo dołączyłem do wrogiego kowenantu xD W NG+++ też mi się zablokował.
5. Niby wszystko zrobiłem, ale mi nie wskakuje. Nie wiem co omijam.

Kowenanty:
1. Musze na pewno zebrać 10 języków dla Rosarii - mam już zebrane 8 albo 9. Zdobywam je tylko przez szczęście bo multi w tej grze jest tragiczne, z uwagi na ogromne lagi... Ja zawsze otrzymuję obrażenia sekunde przed samą animacją wroga wyprowadzającego atak -_-" NIGDY jeszcze nie wygrałem pojedynku, gdy jestem najeźdźca - najczęściej giną goście od zwykłych przeciwników...
2. Muszę zebrać 10 sztuk Ludzkich ment? (Human Dregs) - dla czaru jakiegoś, mam jedną sztukę, bo wypadła z kapłana jakiegoś. Kowenant Aldricha
3. 30 kręgosłupów dla kowenantu "z pod drzewca". Mam dwa xD A to jest potrzebna żeby zyskać czar piromancji...
Wszystko to dostaje się w PvP xD A stan połączeń jest tragiczny dlatego mam do Was pytanie

Kto się pisze na PvP, przeciwko sobie, lub ataki grupowe, żeby powbijać te itemy kowentantowe?
Ja nie mam cierpliwości, przez te lagi... A w grupie jest o wiele raźniej

Gram wojownikiem, poziom 182? Biegam z mieczem bliźniąt (2w1) i tarczą. - haha jak ogłoszenie matrymonialne