Cytat Zamieszczone przez BULAJ16VAZA Zobacz posta
Alo alo Assasinowcy.
Umiałby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w trofeum "Z głową w piasku" , te osie Ety, Bety, Cety, Acty itd.? Od czego należy zacząć i jak dalej ma przebiegać to coś? (oglądałem filmy na yt ale ni w oko, ni w dziąsło nie rozumiem ;( ). Mam kilka zebranych tych osi bo przypadkowo poznajdywałem je eksplorując świat. (nie wiem czy to dobrze)

Druga sprawa to trofeum "Upalony Gracz" czyli wygranie w Faraona, Młynku i Bowls w homestead. Bowlsy jakimś cudem wygrałem ale czy znacie może jakieś sposoby łatwe (lub glitchowe) by wygrać Młynek i Faraona? Po 10 prób grania w to (jeszcze poziom trudności expert), nieogaryzm składniowy równorzędny odnośnie zasad gry.

.maiwardzoP
Osie tylko z pozoru wydają się trudne. Ich zbieranie jest nawet przyjemne

Umieszczając osie na mapie zawężasz sobie teren poszukiwań osi, których jeszcze nie znalazłeś/musisz zebrać. Musisz je rozstawiać na krańcach mapy. Np, wpierw ustawiasz oś na północy mapy, biegniesz/jedziesz na południe mapy, tam stawiasz kolejną oś, mapa dzieli Ci się wtedy na pół, jeden obszar mapy jest podświetlony na zielono, to na mim musi być oś której szukasz. Znów musisz zawęzić teren poszukiwań. Biegniesz na wschód lub na zachód (w zależności od tego gdzie jest zielony obszar), kładziesz kolejną oś, teren znów się zawęża. Gdy teren podświetlony na zielono ma kształt trójkąta, biegniemy na środek i tam stawiamy oś. Teren znów się zawęża, znów biegniemy na środek mniejszego trójkąta i stawiamy oś, i tak w koło Macieju, aż znajdziemy brakującą oś.
Starałem się w miarę jasno wytłumaczyć, nie wiem jak wyszło