Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: AAGEBKA - Profil Gracza

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar AAGEBKA
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    135
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: AAGEBKA

    Cool AAGEBKA - Profil Gracza

    Witam
    Wiem że powinienem się przedstawić już na "starym forum" ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze

    Na imię mam Andrzej ( druga literka A w nazwie to imię mojej żony [ nie niestety ona nie jest graczem ....])
    Moja przygoda z grami zaczęła się od Amigi i Super Frog , następnie był PC przez długi czas nie widziałem świata poza Diablo II po przeprowadzce do UK zakupiłem Laptopa i dalej walczyłem w Diablo wiem stare ale jare ....
    W końcu nastąpił przełom ile można grać siedząc na wprost kompa nawet jeśli jest on przenośny .... popytałem poszukałem i kupiłem PS2 i tak zaczęła się moja zabawa najpierw Colin i inne wyścigówki potem przyszedł czas na Lare i jej niesamowite przygody ...
    Potem w telewizji zobaczyłem przedpremierowa reklame PS3 z Unchurted .... i juz wiedziałem co chcę dostać na urodziny ..... moja żona nie miała wyjścia ... i jak tylko wypowiedziała słowa "kup sobie" już za godzinkę chlebak stał koło TV.
    Uncharted skończyłem w 2 dni i co .... no coż potem było Litte Big Planet ale to mnie już tak nie cieszyło jak " KILOWANIE " po drodze CoD i inne pomniejsze ... co prawda musiałem troszkę poczekać ale Uncharted 2 zagościło na mojej półce i sie zaczeło 18 miesięcy codziennie po minimum 3h na Multi co to była za radocha ..... wtedy poznałem co to Multi i znajomi na PSN ( tu ukłony do MichalKryus ....)
    Po kilku miesiącach znudzony troszke jedną i tą sama grą rozpocząłem poszukiwania ... na innym forum znalazłem ciekawy opis "Castlevani" i mówię czemu nie podczas platynowania miałem mały problem nie to że poradnik był słaby tylko moje umiejętności jeszcze nie te wiec napisałem do autora o pomoc - Rekinek .... i tak poszło kolejna , kolejna znajomość, kolejne forum dyskusyjne i rozbudzona przez Rekinka chęć pomocy innym (Poradniki)...
    Poradniki .... no cóż początki nie były łatwe ale teraz na forum znajdziecie kilka mojega autorstwa a nawet z kilku jestem dumny HomeFront , Uncharted 3 ...
    Więc wiecie już kim jestem i jak się tu znalazłem ...
    Ulubione gry :
    Seria Uncharted
    Seria MW , CoD
    Castlevania: Lords of Shadow
    HomeFront
    Co dalej ... żyć , grać , pomagać innym , czekać na PS4
    Ostatnio edytowane przez AAGEBKA ; 16-06-2012 o 10:04

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •