Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Gothmog

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Gothmog
    Dołączył
    Jun 2015
    Mieszka w
    Olszyna
    Posty
    41
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: gothmog-10

    Gothmog

    Witam! Nazywam się Aleksander, urodziłem się 26 lutego 2001 r. Pochodzę z Gryfowa Śląskiego, od kilku lat mieszkam w sąsiednim mieście - Olszynie, woj. Dolnośląskie. Interseuję się grami wideo, historią oraz muzyką Heavy Metalową, a także Punk Rock'iem. Po wakcjach zacznę uczeszczać do 2 klasy w miejscowym gimnazjum. Moja konsolowa przygoda zaczęła się w 2010r, kiedy to starszy brat zaproponował mi, abyśmy kupili Xbox'a 360 Elite. Jednak po porównaniu Xbox'a z PS3 nastawiliśmy się na zakup drugiej konsoli. Głównie chyba ze względu na BD. W pudełku z konsolą znajdowała się pierwsza gra - Uncharted 2. Choć i tak pierwsze w co zagrałem, to kupiona na drugi dzień Fifa 10. Jeszcze wtedy kupiliśmy Avatar'a oraz Far Cry'a 2. Zamiast Far Cry'a 2 było też do wyboru CoD MW2, ale z racji, że nie byłem wtedy jeszcze zaznajomiony z serią CoD'a, to zdecydowałem się na FC2. Czego później trochę żałowałem. Miałem wtedy 9 lat. Typy gier, które najbardziej mi się podobają, to: FPS-y, akcji/przygodowe oraz RPG-y. PS3 posiadam od 2010, a pierwsze konto PSN od 2012 r.
    Ostatnio edytowane przez Gothmog ; 30-06-2015 o 23:08

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •