Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Witam :)

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pegaz23_PL
    Dołączył
    Mar 2015
    Mieszka w
    Głogów
    Posty
    20
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: Pegaz23_PL

    Witam :)

    Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Mateusz i moja przygoda z grami zaczęła się od tzw. Pegazusa następna konsolą było PlayStation One, na której najwięcej zagrywałem się w Final Fantasy VII, Dino Crisis i 3 części Crash Bandicoot. Gdy moje PSOne wyzionęło ducha troche pogrywałem na PC. PS3 kupiłem we wrześniu 2011 roku w wersji Slim 320Gb, odrazu polubiłem wbijać pierwsza wpadła chyba po niecałym miesiącu od kupna konsoli w Ratchet & Clank: A Crack in Time, następna była w Uncharted 2 itd. Jestem również posiadaczem PS Vita od sierpnia 2014 roku, od czasu do czasu ogrywam interesujące mnie tytuły z PS Plus . Do rodzinki brakuje jedynie PS4 na którą zbieram, masa gier czeka na ogranie, które pojawiły się w plusie. Dobra kończę te moje wypociny, pozdrawiam

    EDIT: tak jak podpowiedzial kolega @adamlubin, cos o sobie dopisze .
    czym sie interesuje? przede wszystkim grami, sprzetem komputerowym i nie tylko, elektronika, troche mniej motoryzacja.
    jakie gry lubie? hmm, duzo by tu wymieniac, ale przede wszystkim serie assassins creed i borderlands, lubie rowniez popykac w LEGO, tak dla odprezenia, poza tym troche rpg i wyscigowe
    w razie jakic kolwiek pytan, pytac smialo
    Ostatnio edytowane przez Pegaz23_PL ; 19-04-2015 o 20:27

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •