Oo dzięki za chęci HS mam, Skype też mam ale nigdy nie używałem go do multi Niestety weekend mam zajęty przez studia, chyba że wieczorem dopiero. Dzisiaj mam chwilę czasu i chciałem to ogarnąć ale lipa trochę. Masteroshi też jest chętny do pomocy więc jeśli do weekendu nie zrobię tego brakującego trofka to byłbym bardzo wdzięczny za wszelką pomoc

Z tym, że ostrzegam, że multi RDR jest bardzo irytujące i szybko wyprowadza z równowagi. Strasznie ciężko trafić tak aby obu graczom naraz załadowała się poprawnie gra (zamrażanie gry na loadingu, nie wyświetlanie osoby z którą się gra, brak przeciwników w kryjówkach czy brak możliwości przywołania konia), trzeba najpierw wejść do singla, później przełączyć się na tryb prywatny multi a dopiero z niego na publiczny i wtedy jako tako można grać. Dlatego zaproponowałem zrobić tego trofka tak jak jest to pokazane na tym filmiku, no ale oczywiście ja się dopasuję, z tym że przez te błędy tego multi ta chwilka może potrwać trochę dłużej. Z góry wielkie dzięki za pomoc

Pozdrawiam