Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Trofeum "Zadane wykonane"

  1. #1
    Q-Naro
    Guest

    Trofeum "Zadane wykonane"

    Siemka, przedstawie Wam mój problem, który już rozwiązałem. Chodziło o wykonanie zadania na poziomie klasy światowej lub wyżej aby otrzymać trofeum "zadanie wykonane" - jak wiadomo postępy w tych zadaniach są zapisywane na serwerach EA wiec nie ma możliwości skasowania sejwa i wykonania go ponownie. Zadania w Fifie 14 powinny się pokazywać co tydzień, ale chyba EA już olało sprawę i wstawiło zadania które maja czas 25000 godzin czyli ponad 2,5 roku. Ja niestety wykonałem to zadanie na amatorze i punkty już mi zostały przyznane za ten poziom i jak wykonywałem je ponownie na poziomie klasy światowej niestety ale trofeum już nie wpadało. Rozwiązanie było jedno, zadzwoniłem do EA i poprosiłem o rozłącznie mojego konta PSN z kontem Orgin. W EA chyba pracują bardziej kumaci ludzie niż w Sony i nie było żadnego problemu żeby mi te konta rozłączyć, cały proces zajmuje 3 minuty przez telefon. OK po rozłączeniu odpaliłem Fife i musiałem założyć nowe konto Orgins - szybka robota. Przeszedłem do wyzwań tygodnia oczywiście nowe konto level 1 - a mam 28 na tym rozłączonym. Zadania dostępne do zrobienia wiec szybko się z nim uporałem - tutaj podpowiem ja to trofeum zrobiłem wirtualną gwiazdą Diego Godinem strzeliłem jedną bramkę i zadanie zostało zaliczone, otrzymałem punkty za poziom trudności i trofeum. Następnie ponownie zadzwoniłem do EA i powiedziałem że chce rozłączyć swoje konto Orgin z PSN - akurat rozmawiałem z miłą laseczką, która mi to zrobiła w 2 minuty Konto rozłączone, ponownie odpaliłem Fife przypisałem moje stare rozłączone konto i wszystko wróciło do normy level mam taki jaki miałem 28 wszystkie postępy z innych gier mam dalej - i najważniejsze trofeum jest.

  2. #2

    Dołączył
    Nov 2014
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    13
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: pusty-82
    Witam. Mam ten sam problem . Brakuje mi właśnie trofeum "zadanie wykonane" do platyny.Jest jakiś inny sposób zdobycia tych pucharów ? Bo EA nie udostępnia już tego.

  3. #3
    Q-Naro
    Guest
    Ale co, nie ma już w ogóle tego zadania czy jak ?

  4. #4

    Dołączył
    Nov 2014
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    13
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: pusty-82
    Nie ma możliwości zagrania match day ani nie ma możliwości rozegrania meczu wirtualna gwiazda na obojętne jakim poziomie. Jest sejw na ps3 na temat match Day. Może skasowanie tego pliku pomoże ale nie sądzę.
    Ostatnio edytowane przez pusty-82 ; 04-01-2015 o 15:25

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •