Witam

Jestem Zerathel Ci którzy mnie znają mówią do mnie Zera lub po prostu po imieniu Piotrek. Nie wyróżniam się niczym szczególnym w życiu to, znaczy nie mam jakiś nad przyrodzonych mocy i nie jestem bogaty. Super wysokiego iq też nie mam jestem zwykłym normalnym człowiekiem, który posiada wady i zalety. Jestem kibicem Barcelony od 5 lat Natomiast.moim ulubionym piłkarzem jest Fernando Morientes ( od dziecka mu kibicuję) Szkoda, że jego kariera dość dziwnie się potoczyła, ale i tak go sobie cenię. Oprócz sportem interesuję się polityką, ale z tym wiadomo, jak jest. Człowiek bardziej się denerwuje niż może cokolwiek wskórać
W wolnych chwilach spotykam się z kolegami i koleżankami. Czasami skoczę na imprezę, jak jest oczywiście okazja, ale wiadomo jak to w życiu jest Ciężko jest zgrać się ze wszystkimi No i oczywiście gram. :d

Swoją przygodę rozpocząłem już jako dziecko grając kiedyś u kolegi w amigę, a potem w pegasusa rodzicie wtedy mi kupili. Już wtedy zaczynałem grać Contrę, Mario, Tetrisa, Battle Toads, w platformówkę, gdzie sterowało się Sknerusem Mckwaczem, Syrenką i innymi grami. Grałem przez długie lata w Pegasua, kiedy się popsuł przerzuciłem się na konsolę,a było to psone. Oczywiście grałem w Finala, Pro Evolution Soccer, Medal Of honor Underworld, Crash Team Racing, Crash Bandicoot Warped i Croc. Kiedy Psone się popsuło miałem długą przerwę. Tak z 2 lata i grałem w sobie na komputerze w Warcrafta III i inne gry np: Mafia I

Mówiąc krótko trochę tych gier ograłem

Potem kupiłem PS3 i tak już zostało Potem jeszcze zostałem trophyhnterem więc tym bardziej, chce mi się grać w gry na ps3.

Moje ulubione gry to:
MW2
Wipeout Hd
Prince of Persia - do tej pory miałem przyjemność granie w jedną część z Eliką i mnie osobiście ta gra się bardzo spodobała.
Assassin Creed II - moim zdaniem najlepsza część tej serii
Need For Speed Hot Pursuit
Mirrors Edge - chyba nigdy II części się nie doczekam
God of Wary i Dante Inferno - obydwa slashery przypadły mi do gustu i przyjemnie się w to grało

Mam jedno skrzywienie bo kiedyś nie zwracałem uwagi na trofea, ale postanowiłem zrobić z tym porządek i teraz nie potrafię odpalić innej dopóki jednej nie skończę. Wyjątkiem są gry, które splatynowałem kiedy chcę sobie zrobić przerwę. Narazie żadna gra mnie nie pokonała i mam nadzieję, że tak zostanie

To chyba wszystko jeśli chodzi o moją historię z grami, gdyby coś się zmieniło to edytuję posta.