Ok. Troche pograłem i jakby jeszcze ktoś jak ja się zastanawiał napiszę, co sam wybrałem do grindowania.

Wybrałem poziom 15. Stronghold Assault . Trudność na łatwy, LKM w łapę i jazda na rambo. Strzelam jak leci, oraz eliminuję wręcz. Ładuję pasek overkill. Pierwszego overkilla uaktywniam po scence filmowej, w której pojawia się pierwszy brutal (ten większy przeciwnik). I jazda do przodu. W tym fragmencie aż sami sie pchają pod ogień Potem ponnowne wbijanie overkilla na placu z fajerwerkami. W momencie naładowania ponownie można dać czadu. Jak dopisze szczęscie można naładować i użyć Overkill jeszcze raz. Po takimzabiegu 14-16 tys. wpada w dość szybko.

Dla leniwych może być też poziom 16. Suicide Run. Tutaj wybieramy poziom Insane (gdyż i tak nie zginiemy, a to daje wiecej kasy). My prowadzimy samochód, a nasz komputerowy kompan strzela. Wpada 3-5 tys. w mniej niż 2 min. A jedyne co robimu to sterujemy analogiem i trzymamy R1. Polecam w tym czasie właczyc sobie jakąs muzyczkę na MP3, i powtarzać bezmyślnie wsłuchując sie we własną tracklistę