Aktualnie gram właśnie w Borderlands 2. Kiedyś "liznąłem" tylko pierwszą część i chyba z racji, że źle się za to zabrałem odstawiłem tytuł i na tym koniec. Ponieważ druga część pojawiła się w Plusie, postanowiłem, że jednak zapoznam się bliżej z tytułem i powiem szczerze, że nie żałuję. Lista gier mi się już powiększyła, ale nie ruszę żadnej innej, póki Borderlanda nie ukończę
Co do platyny...chyba raczej sobie odpuszczę, bo jeżeli chodzi o fabułę, to w sumie chyba została mi ostatnia misja, poboczne też robię, pomimo, że niektóre z nich są upierdliwe. Gra faktycznie wymaga poświęcenia dobrej ilości godzin, ale jeżeli ktoś jest fanem tej gry, to zapewne ogra każde zakupione DLC.

Przez ten cały czas gram SOLO, może a raczej na pewno większą frajdę sprawiłoby przejście gry z kilku graczy, bo jednak byłoby łatwiej i pewnie dużo szybciej (wliczam tutaj ilość zginięć )

Stwierdzam jeszcze, że w pewnym sensie gra jest tak zrobiona, że nie wystarczy przejść głównych misji po kolei, bo chyba się tak nie da (ze względu na lvl). Mimo wszystko trzeba w między czasie ukończyć co jakiś czas parę misji pobocznych, aby nabić XP i wtedy podchodzić do głównych misji. Obecnie mam lvl 29. Widziałem, że kolejna misja (chyba już ta ostatnia z głównych) wymaga lvl 30, więc przejdę znowu kilka pobocznych i tyle...Trochę się już wydłuża nabijanie kolejnego levelu. Nie wiem czy grać do końca, czy po zakończeniu głównego wątku uruchomić kolejną gier, bo już mi się "korek" robi

Cytat Zamieszczone przez assasyn327 Zobacz posta
A u mnie trochę hardcorowo...

Hotline Miami - niesamowicie miodna, przyjemnie wymagająca gierka Szkoda, że kompletnie nie zrozumiałem o co chodziło w fabule..
Mam do Ciebie pytanie odnośnie Hotline Miami.
Grę odpaliłem po wyjściu jej w abonamencie Plus, ale bez tego patcha. Podczas próby uruchomienia gry woła o aktualizację do wersji 1.01.
Po ściągnięciu łatki niby następuje instalacja, a jak dojdzie do 100% to mam błąd. Nie jest to wina ani mojego łącza, ani mojej konsoli, bo ten sam problem pojawił się na innej konsoli ps3.
Mieliście ten sam problem? Ktoś z Was może znalazł rozwiązanie?
Zagrałem bez tego patcha co prawda może jedną misję, ale już poczułem, że gra ma swój klimat więc szkoda ją tak zostawić :]