Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: keymuth4

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar keymuth4
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    12
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: keymuth4_

    keymuth4

    Witam Wszystkich

    Jestem Robert, lat 31, żonaty, dzieci - mam no i najważniejsze na tym forum...konsolę też posiadam (ps3 & ps4)

    Nie będę się rozpisywać, bo to nie jest ogłoszenie matrymonialne, ale jeżeli chodzi o granie (tryb coop, multi, pomoc - boostowanie) to można śmiało do mnie napisać. Jak grę posiadam, to pomogę.

    Również liczę na pomoc z Waszej strony

    Obecnie gram w Borderlands 2, nie wiem czy zrobię platynę, bo gra jest czasochłonna, poza tym sameu jest trochę nudno.

    Szukam kogoś, kto na ps4 pograłby ze mna w Dead Nation, ale od początku do końca w trybie coop + fala. Grę ukończyłem na razie na drugim poziomie trudności, na ponurym kilka misji i już mi się to znudziło. Jak ktoś się zgłosi, to jestem chętny na przejście całej gry, fala również.

    Ogólnie, to posiadam wszystkie gry, jakie widać w moim profilu gracza.

    http://psntrophyleaders.com/user/view/keymuth4_#games

    Konto "dziewicze" jeżeli chodzi o platyny, bo prawdę mówiąc, nie wiedziałem, czy jeszcze wrócę do konsoli sony :P

    Kiedyś miałem inne konto, wyższy lvl, więcej platyn, ale potem konsola została sprzedana, konto zamknięte, a xbox dość szybko mi się znudził.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez keymuth4 ; 18-04-2014 o 17:02

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •