Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: not

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar not
    Dołączył
    Jan 2013
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    743
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    29
    Gamer IDs

    PSN ID: saw4343434

    not

    Na proźbę assasyna oraz naleganie Adama piszę tego posta . Jeżeli nie masz zamiaru czytać tych wypocin na końcu czeka niespodzianka .

    Co nieco o mnie
    Jestem not vel saw4343434. Pochodzę z Gdańska. Na karku mam zaledwie 19 lat (rocznikowo 20 ). Chodzę do techniku (a raczej już wychodzę z niego ) do klasy o profilu elektronik. Na codzień lubie sobie pograć na konsoli, posłuchać dobrego bitu, wypić co nieco z kolegami (dla tych co nie mają 18 lat tłumaczę, że chodzi o sok ). Jestem Fanem sportów motorowych, amianowicie mowa tu o MotoGP. Jestem z tą serią wyścigową od 2001 roku i kibicuje od tego czasu jednej osobie, chodzi o Valentino Rossiego . No dobra koniec biadolenia na swój temat.

    Historia gracza
    Moja historia gracza zaczeła się dawno temu. Pierwszy raz z grami i konsolą miałem styczność u kolegi (nie pamiętam co to za konsola była ale napewno nie ps). W wieku 8 lat dostałem kompa (komunia ). Wtedy zaczeło się granie. Sporo tytułów ograłem na piecu, z tych znanych i lubianych to Diablo 1 czy Heros 2 i wiele innych. Później miałem styczność z Gameboy Advence. Kuzyn z niemiec posiadał tą konsolkę i sporo czasu młuciłem u niego w poki. Po jakimś czasie sam dostałem swoją Advence i śmigałem wiele godzin w Pokemony czy Metroid Fusion. Po tej konsoli zawitała do mnie pierwsza konsola od SONY, a było to PSP 1004. Było to w grudniu 2006 roku. Też sporo godzin przegranych na tej konsoli pamiętam. Tytuły jakie ograłem to Killzone Liberation wraz z "dlc", God of War (obie części) oraz parę innych mniej znanych gier jak SWAT. W między czasie miałem styczność z PS2 oraz PS ONE. Na ps2 grałem u kuzyna. Pamiętam jak dzień w dzień przechodziłem historię Goku w DBZ Budokai 3 bo nie miał on karty pamięci XD. W 2007 roku zawitała do mnie moja pierwsza czarnula (czemu pierwsza to dowiecie się zaraz). Chlebaka dostałem za dobre świadectwo końcowe w podstawówce. Na samym początku nie miałem w co grać ale po wakacjach u rodziny w Niemczech dostałem Tony Hawk Projekt 8 (moja pierwsza gra na PS3). Później poszedłem do Gimbazy i odkryłem coś takiego jak CS 1.6. Niestety (albo stety) ta gra podzieliła moje granie na ps3. Trochę na czarnuli, trochę w csa grałem. W 2009 roku przyszły trofea i zaczołem je zbierać. Na początu tak olewająca, a w 2010 zaczeło się "maniaczeni" gdy wbiłem pierwszą platyne w Battlefield Bad Company 2 (bez żadnych ustawek nie chwaląc się ). W 2011 na przełomie styczeń/luty mój chlebak odmówił posłuszeństwa (padł laser). Z automatu zaczołem grać w CS'a 1.6. Miałem spore zaległości gdyż laser naprawiłem po 8 miechach. Po naprawie zaczołem odrabiać straty i zaczołem grać w KZ3. Niestety długo się nie nacieszyłem graniem bo po miesiącu od naprawy lasera Chlebak załapał YLOD. Przez kolejny miesiąc miałem granie z głowy (grałem tylko w cs'a więc nie było źle). Na przełomie listopad/grudzień zakupiłem Slima (jest do dzisiaj ze mną i odpukać ). W 2012 przywitałem kolejną konsolę Sony, tak tak chodzi o PS Vite. Po sprzedaniu swojego PSP (2004, bo 1004 dostał kuzyn) miałem na tyle dużo kasy aby zakupić tego handhelda. Na dzień dzisiejszy mam 3 konsole SONY. I teraz was zaskoczę jeżeli czytaliście wszystko to zastanawiacie się jakim cudem 3 (nie mam ps4 więc skreślcie tą myśl). Już wam mówię za sprawą kolegi naprawiłem swój Chlebak tak więc mam 2 ps3 (FAT oraz SLIM). Zapewne niedługo przyjdzie kolejne dziecie Sony ale to jeszczę trochę czasu minie.

    Gry
    Zapomniałem o tym to dopiszę. Moje ulubione gry z konsoli to:
    Seria Battlefield, Seria Killzone, Seria Assassin Creed, DJ Hero (najlepsza gra muzyczna jak dla mnie), Seria Saints Row, NFS (MW 2012, HP), Lollipop Chainsaw, Seria God of War oraz Seria Crysis. Na kompa dodam CS 1.6, który był ze mną przez 5 lat (ile wspomnień i znajomości). Przegrałem w niego na samym Steamie ponad 1100 h. A co do GBA to wszystkie części Pokemon (ta gra potrafi wciągnąć i to grubo).

    Sprzęt
    PSV, 2 PS3, PS EYE (1 Move), GBA, NDS (był rozwalony więc go rozebrałem na części) i to by było tyle.

    Dla tych co nie chcą czytać mała niespodzianka:
     
    Ostatnio edytowane przez not ; 26-01-2014 o 21:12


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •