Cytat Zamieszczone przez Wredny Zobacz posta
Z tym porzucaniem PS3 według mnie trochę pojechałeś zwłaszcza, że sprzęt zostanie w domu, więc nie widzę przeszkód - powinieneś jeszcze przynajmniej sprawdzić te tytuły, które wymieniłeś a dam sobie łeb uciąć, że jeszcze znalazłbyś coś interesującego - PS4 na chwilę obecną to bardziej ciekawostka, oferująca mało konkretów, więc przerzucenie całych mocy przerobowych na "next-gena" nie wydaje się rozsądnym posunięciem. Poza tym, co stoi na przeszkodzie, żeby używać tych sprzętów naprzemiennie? To nie sytuacja z poprzedniej zmiany warty, gdzie po zagraniu na PS3 człowiek nie mógł wrócić do PS2, bo mu grafika w SD wypalała gałki oczne - tutaj takiego przeskoku nie ma
Zawsze zmiana konsoli ma swoje złe i dobre dylematy Robię to już po raz 5: Atari-Pegasus-PSX-PS2-PS3-PS4 (gdzieś tam z boku był Gameboy i chwile PC). Najgorsze to oczywiście "brak" gier na początek. Przypomnijcie sobie premierę PS3 i Heavenly Sword...
Wiesz jak gram Wredny. Nie żognluję grami jak Ty. Jak już się za coś biorę to gram w to miech albo i dłużej (nieśmiertelne jest GTAIV u mnie do którego wracałem chyba ze 4 razy a i tak nie mam platki). Wg Ciebie PS4 to na chwilę obecną "ciekawostka"- no nie zgodzę się bo obowiązkowe tytuły na premierę to NFS: Rivals i ACIV- gry bardzo żywotne jak mniemam. Tuż za rogiem Infamous... Chodzi o to, że nie chcę wracać do PS3 chociażby żeby być na bieżąco. Szczerze wątpię żeby nagle gier zabrakło

Jeszcze tylko walnę swoje top 5 odchodzącej generacji:

1. Wipeout HD
2. The Last of Us
3. GTAV
4. Uncharted 2
5. Tomb Raider