Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Dark Void - Poradnik

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #2
    Administrator Awatar TrophyClub
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    ...
    Posty
    4,493
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: Admin
    Złożyło się tak, ze akurat dopiero teraz ten tytuł ogrywałem, wiadomo, że ma on sporo bugów. Parę z nich sprawdziłem, żeby potwierdzić, tak więc:

    Grease Monkey - po uzbieraniu 142k Tech Points zrobiłem backup savea, w pierwszej kolejności ulepszyłem część broni z poziomu menu przed rozpoczęciem rozdziału, resztę w specjalnej skrzyni - trofeum nie odblokowało się. Wgrałem save i całość łącznie z plecakiem ulepszyłem tylko przez menu. Trofeum wpadło. Czyli możemu ulepszać przez skrzynki jak i menu, trofeum się odblokuje. Jednak najlepiej jest zrobic jak Mati napisał - przed przystąpieniem do ulepszeń konieczny backup żeby jednak nie było przykrej niespodzianki.

    Demolition Derby - ten pucharek Mati dobrze opisał, ja tylko dopowiem swoje. Jest w 100% zbugwany, nawet nie jestem pewien czy miałem kolizje z jakimkolwiek innym ufokiem. Nieznany jest sposób w jaki gra nam to nalicza. Najlepszym miejscem do zdobycia tego jest 3 checkpoint w Breaking Camp - zostawcie broń do naładowania generatorów w spokoju i porwijcie UFO, jest tam sporo miejsca do latania, więc najzwyczajniej zróbcie locka na innym statku () i próbujcie wejść w jego tor lotu. W moim przypadku puchar odblokował się po 5 minutach gry i jak wspomniałem, nie zderzyłem się na pewno z żadnym tylko minąłem z 4 razy. Spójrzcie na filmik poniżej na jakiej zasadzie to działa - niby musimy zaliczyć 10 kolizji naszym statkiem z innymi (nie musicie skupiać się na celowaniu w tego samego wroga) a tu proszę.

     


    Fireworks - najlepszym miejscem do tego jest moment w którym pierwszy raz dostajemy granaty (Crash Site). Musimy rozwalić ścianę jednym z nich i wybiega do nas trzech przeciwników, wtedy dobrze zabić ich eksplozją i zrobić kilim sobie powtarzając checkpoint (jest on w momencie otrzymania granatów). Pucharek ma niejasne tłumaczenie - zabij 10 wrogów powodując eksplozję granatu będącego w powietrzu. Granat musi zabić ich wybuchając tuż nad ich głowami. Innym sposobem jest rzucanie granatów w przeciwników którzy na plecaku unoszą się w powietrzy - też gra nam to nalicza.

    To tyle z mojej strony. Mam nadzieje, że komuś to pomoże. Jeszcze raz zwracam uwagę na backup savea przed rozpoczęciem ulepszania broni. Może on zaoszczędzić wiele nerwów.
    Ostatnio edytowane przez TrophyClub ; 25-03-2013 o 14:53

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •