Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pytanie o DLC?

  1. #1
    Administrator Awatar Rekinek
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Kaszuby / UK
    Posty
    2,050
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: Rekinek

    Question Pytanie o DLC?

    No właśnie, wpadła mi w łapki polska wersja językowa gry i czy mogę pobrać DLC z PSN UK. Czy mogę się pożegnać z DLC całkowicie?


  2. #2
    Awatar Pinkotka
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Jabłonna
    Posty
    2,050
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: Pinkot1
    Tak jak pisałam Ci na PSNie, moim zdaniem DLC pobrane ze sklepiku UK będą działać z polską wersją gry. Weszłam nawet do Sklepu, aby sprawdzić, czy są podane konkretne kody gry, dla których DLC będzie działać. (tak jak np.dla Fallouta, Bioshocka etc.) Niczego takiego nie ma - jedyne wymaganie to patch, ale ten siłą rzeczy zainstaluje Ci się automatycznie. Jeśli jednak obawiasz się wyrzucenia kaski w błoto, to mam pewien pomysł i przyjacielską propozycję Myślę, ze uda nam się bezinwazyjnie i szybko to sprawdzić. Daj mi tylko znać, czy jesteś zainteresowany

  3. #3
    Awatar gray83
    Dołączył
    Aug 2011
    Mieszka w
    Szkocja/Glasgow
    Posty
    38
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: grey83_PL
    Ja wam odpowiem na pytanko związane z DLC do Dragon Age: Początek PL. Więc kupiłem dodatki takie jak pieśń leliany czy jakos tak nie działała do polskiej wersji gry, tak samo nie działał dodatek czarownic. Działa dodatek Powrót do Ostagaru. Pozdrawiam, jak coś rekinek dzwon .

  4. #4
    Awatar Pinkotka
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Jabłonna
    Posty
    2,050
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: Pinkot1
    A mnie działały wszystkie DLC, łącznie z Leliana's Song i Witch Hunt, z tym że 2 ostatnie nie miały polskiej wersji językowej. Ale spox, mam na wszystko radę... tylko gdzie jest Rekin? hi hi

  5. #5
    Awatar gray83
    Dołączył
    Aug 2011
    Mieszka w
    Szkocja/Glasgow
    Posty
    38
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: grey83_PL
    A to nie wiem ale ja miałem wersję PL. Kupiłem na PSN UK i nie działały mi dodatki, jedynie tylko ten ostagar a tak lipa była. Rekinka chyba amba wcieła, pozdro mistrzu.

  6. #6
    Administrator Awatar Rekinek
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Kaszuby / UK
    Posty
    2,050
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: Rekinek
    Jestem, jestem. Fajnie by było gdyby działało bo szkoda by było zostawić gierkę na samej platynie bez dodatków. Może być jeszcze tak że się nie wkręcę w jej klimat i nie będę inwestować w DLC. Czas pokaże, dzięki.

    Update: Jeszcze zapomniałem się spytać. Czy można zaliczyć DLC bez grania w podstawową grę?


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •