Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Fallout 4, a Fallout 4: GOTY

  1. #1
    Awatar devil
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    137
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    13
    Gamer IDs

    PSN ID: devil012195

    Fallout 4, a Fallout 4: GOTY

    Witam wszystkich serdecznie,
    Mam małe pytanko odnośnie wersji GOTY. Przeglądając oferty, natrafiłem na bardzo fajną ofertę, a mianowicie GOTY za jedynie 89 zł. Oferta takowa trwa do końca tego miesiąca (31.01.2018 r), więc pomyślałem sobie, że może bym z niej skorzystał. Jednak, grając w wersje podstawową, zdobyłem praktycznie wszystkie trofea prócz związanych ze 100% osady oraz coś związanego z naszym towarzyszem już nie pamiętam co (może jeszcze parę innych).
    Chętnie wróciłbym do tego tytułu i z chęcią rozpoczął przygodę w tym uniwersum jeszcze raz, zwłaszcza, że jestem fanem takich klimatów i Fallout 4 pomimo wszystko mi się podobał.

    Wracając do meritum, moje pytanie brzmi następująco:
    Czy ktoś posiada wiedzę na temat tego czy trofea kumulują się ?
    To znaczy, czy jak rozpocznę wersję GOTY, to trofea wpadać zaczną od początku przypisując to do wersji GOTY, czy jednak nie zaczną wpadać, a save z podstawki będę mógł wgrać i wbić trofea, które mi pozostały?
    Tak jak to miało miejsce w Wiedźminie 3 GOTY gdzie trofea były przypisywane od początku jako do nowej gry.

    Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź

    PS
    Tak wiem, że DLC są w postaci kodu.

  2. #2
    Awatar yaper87
    Dołączył
    Dec 2014
    Mieszka w
    ciemny_pokuj
    Posty
    371
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    19
    Gamer IDs

    PSN ID: yaper87
    Nie ma osobnej listy, z goty jedynie aktywujesz klucz na dlc i bedziesz gral dodatki, ktorych trofea wliczaja sie w poczet 100% zwyklego fallouta 4.

    tutaj masz czarno na bialym: https://psnprofiles.com/trophies/4012-fallout-4


    Lubię dobrze pograć

  3. Thanks devil thanked for this post
  4. #3
    Awatar devil
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    137
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    13
    Gamer IDs

    PSN ID: devil012195
    Ahh, a miałem małą nadzieję, że uda mi się wbijać wszystko od początku. No nic, na razie sobie odpuszczę, a platynę może jeszcze kiedyś wbiję . No chyba, że coś się zmieni i się skuszę na tą wersję

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •