Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Problem z trofeami

  1. #1
    Awatar Kalabis1920
    Dołączył
    Feb 2013
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Posty
    186
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    15
    Gamer IDs

    PSN ID: Kalabis

    Problem z trofeami

    Witam wszystkim mam dosyć nieprzyjemny problem z dwoma trofeami, jednym z nich jest Sightseer grę przeszedłem 4x w tym dwa razy z yt w celu wbicia tego pucharka i trofeum nie wpada, już mnie krew zalewa od dwóch dni, a drugie jest to trofeum Combination Shock też kilkakrotnie powtarzałem dane kombinacje to pisze mi, że mam 7/8 dodam, że grałem na wersji cyfrowej z aktualnym patchem, ale mam też wersję pudełkową, za pomoc z góry dziękuje !

  2. #2

    Dołączył
    Jan 2015
    Posty
    35
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: luxra
    Jeśli chodzi o pierwsze trofeum ostatecznie możesz być zmuszony do usunięcia, całej gry z dysku, albo tylko save'a i rozpoczęcie od nowa. Co do drugiego trofka spróbuj je zrobić w innej kolejności. Nie wiem dokładnie czym się kierowałeś przy robieniu tego trofka. Posession + Devil's Kiss
    Posession + Shock Jockey
    Undertow + Shock Jockey
    Murder of Crows + Shock Jockey
    Bucking Bronco + Devil's Kiss
    Bucking Bronco + Charge
    Devil's Kiss + Charge
    Murder of Crows + Devil's Kiss
    Tutaj masz listę z której korzystałem jak sam platynowałem grę. PS. Przechodziłem wersje ze PSS, która była w Plusie.

  3. Thanks Brak thanked for this post
  4. #3
    Awatar Kalabis1920
    Dołączył
    Feb 2013
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Posty
    186
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    15
    Gamer IDs

    PSN ID: Kalabis
    Usunąłem wcześniej gre i nie pomogło nic. Usune seava i spróbuje przejsć na nowo grę bez patcha, oby pomogło, a co do kombinacji robiłem w różnych kolejnościach i też kicha.
    Ostatnio edytowane przez Kalabis1920 ; 15-09-2017 o 19:11

  5. #4
    Zerathel
    Guest
    Jeśli trofeum się buguje to jest ono zczytywane z save'a . Działa to tak, że jeśli nie wpada to trofeum to save czyta to, że trofeum jest wbite i powtarzanie może nie pomóc. Musisz usunąć całego save'a i lecisz od nowa. Najlepiej w takich przykładzie robić to na zasadzie one sitting czyli od początku do końca bez przerw lub zrobić to w ten sposób, że kiedy masz zrobić ostatnią rzecz do trofeum to zgrywaj save'a do chmury i wczytuj jeśli nie wpada do skutku (przydatne do znajdziek)

  6. Thanks Brak thanked for this post
  7. #5
    Awatar frenchman
    Dołączył
    May 2014
    Mieszka w
    Wiry k/Poznania
    Posty
    245
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    17
    Gamer IDs

    PSN ID: frenchman_1988
    W tej grze trofea bugują się tylko z jedtego powodu. Jeżeli rozpoczynasz grę będąc online wszystko musisz robić online. Jeżeli w trakcie gry wylogujej Cię z PSN to czekasz aż znów będziesz mógł się połączyć. Mi również coś tam nie wpadło ale po ponownym połączeniu i powtórzenie tego puchar wpadal. Tak jak np przy kombinacjach vigoru może któreś zrobiłeś offline.


    Świąteczne czyszczenie listy znajomych PSN. Wyleciałeś?
    Bez obaw to nic osobistego, pewnie dawno w nic wspólnie nie graliśmy.

  8. Thanks kasiaPi thanked for this post
  9. #6
    Awatar Kalabis1920
    Dołączył
    Feb 2013
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Posty
    186
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    15
    Gamer IDs

    PSN ID: Kalabis
    no to wielkie dzięki za porady powiem tak wywaliłem wersje cyfrową (tą z plusa) usunąłem wszystkie save'y jakie miałem kabel od internetu odpiąłem całkowicie gram na wersji pudełkowej i wpadło !!! musiała być o wina save'a. a co do kombinacji to też wpadło ale pogrzebałem po yt znalazłem filmik i użyłem takiej kolejności i dopiero udało się wbić trofeum !

    Possession and Shock Jockey
    Possession and Devil's Kiss
    Devil's Kiss and Charge
    Murder of Crows and Devil's Kiss
    Murder of Crows and Shock Jockey
    Bucking Bronco and Devil's Kiss
    Bucking Bronco and Charge
    Undertow and Shock Jockey
    Ostatnio edytowane przez Kalabis1920 ; 16-09-2017 o 09:08

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •