Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Ustawka - Oficjalny temat

  1. #1
    Administrator Awatar TrophyClub
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    ...
    Posty
    4,493
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: Admin

    Arrow Ustawka - Oficjalny temat



    Oficjalny Temat

    Co minimalnie powinien zawierać twój post:


    • Pytanie czy jest osoba/osoby chętne na zdobycie trofeów online
    • Twój PSN ID
    • Jakie pucharki chcesz zaliczyć / z którymi potrzebujesz pomocy

    Zapoznaj się z metodą zdobycia trofeów, żeby ustawka przebiegała sprawnie. Jeżeli jest poradnik na naszym forum, to możesz tam sprawdzić. Pamiętaj, żeby nie zakładać osobnego tematu do jakiejkolwiek organizacji ustawki, jeżeli potrzebujesz np. grupę osób. Dzięki i miłej zabawy.

  2. #2
    Awatar Mapi
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    762
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    39
    Gamer IDs

    PSN ID: Mapig
    Jeżeli jest ktoś chętny po premierze na boost drafta online niech pisze, najlepiej chyba zacząć od 3 rundy. Jak ktoś chce dołączyć do mnie i icemana to niech pisze, można razem zrobić też tą wygraną w wirtualnym klubie.


  3. #3
    iceman_CFC
    Guest
    Tak Mapi potwierdzam, będziemy grać i modlić się do bozi żeby jak najszybciej to ugrać

    PS. Wczoraj dostałem wiadomość że moja Fifa, którą zamówiłem jeszcze przed premierą, może być nawet 30Września :/
    Jednym słowem, muszą to sprowadzić na sklep, bo coś wczoraj źle policzyli i muszę czekać, czy będzie akurat to w dniu premiery. Ale obiecali że postarają się że gra była na premierę- Oby bo ich ch^j strzeli w biały dzień
    Ostatnio edytowane przez iceman_CFC ; 27-09-2016 o 12:27

  4. #4
    Awatar Mapi
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    762
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    39
    Gamer IDs

    PSN ID: Mapig
    Dzieki iceman_CFC za porobienie trofeów. Ja już grę sprzedałem więc proszę do mnie nie pisać o pomoc.
    Ostatnio edytowane przez Mapi ; 16-10-2016 o 19:27


  5. #5

    Dołączył
    Nov 2016
    Posty
    4
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: pomidor123
    Witam. Czy jest ktoś chętny do wbicia trofeów online? Mój PSN ID: pomidor123. Utworzyłem wirtualny klub "wbijamytrofea". Aby do niego dołączyć trzeba najpierw zaprosić mnie do znajomych. Brakuje mi paru prostych trofeów, które można wbić tylko ze znajomym/członkiem wirtualnego klubu oraz tego najtrudniejszego trofeum jakim jest wygranie FUT Draft online. Pozdrawiam.



  6. #6
    Awatar cyberlolek131
    Dołączył
    Jun 2016
    Mieszka w
    Grodzisk Wlkp./Poznań
    Posty
    7
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: cyberlolek
    Witam, nick w PSN ID: cyberlolek Oczywiście potrzebuję pomocy przy słynnym już trofku "Próba sił" (czyt. Draft Online) jak ktoś ma na to sposoby to chętnie przyjmę wszelkie rady i instrukcję, oczywiście odpowiednio się odwdzięczę

  7. #7
    Awatar evilxd0126
    Dołączył
    Jan 2014
    Mieszka w
    Jarosław
    Posty
    390
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    25
    Gamer IDs

    PSN ID: evilxd0126
    @cyberlolek jest sposób, ale dość czasochłonny . W zależności od umiejętności potrzebujesz kilka fejkowych kont.
    Sposób nie jest jakiś wyszukany ale polega on na tym, że za pomocą fejkowego konta, ktoś (Twój znajomy) podkłada się w meczu. Najlepszym sposobem i chyba nie najbardziej wymagającym, jest dojście 4 kontami do 3 rundy draftu (tzn, trzeba każdym z 4 kont, w tym swoim prywatnym wygrać 2 mecze). Później jedyne co musisz to odnaleźć się z kimś, kto będzie grał na Twoim fejk koncie. Jeśli ciężko dojść do 3 rundy, to pozostaje próbować dojść do 2 rundy, co powoduje potrzeby większej ilości monet i więcej kont .

  8. Likes Brak liked this post
  9. #8
    Awatar daras
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    28
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: daras_
    Chciałby ktoś powbijać trofea online we dwóch (mecze towarzyskie w tym FUT i wirtualne kluby)? Jest kilka trofek do wbicia. Dziś albo jutro?

  10. #9

    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    17
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: GaLeR92
    ja jestem chętny daras, jeśli jeszcze potrzebujesz to daj znać

  11. #10
    Awatar Marek_eM
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Silesia
    Posty
    267
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    21
    Gamer IDs

    PSN ID: Marek_eM
    Siemka dobre duszyczki

    Ostatnio wpadł do mnie znajomy z Fifą i nieco się zagapiłem... Uruchomiłem grę na swoim podstawowym profilu i podczas szpilu wpadło mi jedno trofeum :/ Generalnie nie chciałem kupować gry, bo i tak nie zrobię drafta, ale skoro już coś tam się wbiło, to postanowiłem trochę podreperować ten stan rzeczy.W końcu 90% zawsze lepsze niż 1%

    Z tej okazji zwracam się do Was z serdeczną prośbą o pomoc. Jeśli ktoś z Was ma jeszcze grę i trochę wolnego czasu to bardzo zależy mi na pomoc w następujących trofeach:
    Przyjaźń przetrwa
    Wygraj sezon meczów towarzyskich w trybie FIFA Ultimate Team
    Może zagramy meczyk?
    Rozegraj mecz towarzyski wirtualnych klubów
    Nadal przyjaciele?
    Ukończ sezon meczów towarzyskich online

    Gdyby komuś się chciało mi pomóc to niech pisze tu lub na PSN -jestem głównie wieczorami. Jak tylko będę mógł (nie tylko w Fifie) to z pewnością się odwdzięczę.


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •