Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Repcak9210

  1. #1
    Awatar REPCAK9210
    Dołączył
    Apr 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Posty
    26
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: REPCAK9210

    Repcak9210

    Witam wszystkich forumowiczów Nazywam się Kacper na dniach kończę 22 lata. Przygodę z grami wideo rozpocząłem od Pegazusa (setki godzin spędzonych przy Mario, Contrze, GOALU 3 i "złotej piątce"). Następny był PC gry łykałem jak młody pelikan: seria Medal of Honor, Call of Duty, Warhammer, Re-Volt, MAX PAYNE i wiele wiele innych...Do kupna swojego egzemplarza PS3 namówił mnie spot telewizyjny God of War III:

     
    (nie mogę znaleźć polskiej wersji), zakupu dokonałem po swoich osiemnastych urodzinach. Aktualnie jestem wielkim fanem: Assassin's Creed, Prince of Persia, Killzone, InFamous. Mam lekkiego bzika na punkcie trofeów wiec z chęcią mogę pomagać w ustawkach (o ile posiadam jeszcze taką grę). Myślę, że szybko wkręcę się w towarzystwo i wspólnie będziemy platynować kolejne tytuły =]

  2. #2
    przemo017
    Guest
    Cześć Szybko się zadomowisz

  3. #3
    Awatar Maxsdman
    Dołączył
    Mar 2014
    Mieszka w
    Fantasia
    Posty
    698
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    20
    Gamer IDs

    PSN ID: Maxsdman
    Witam ciebie. Spokojnie, jak będziesz potrzebował pomocy do multi to jest dział ustawka. Poradzimy sobie


  4. #4
    Awatar REPCAK9210
    Dołączył
    Apr 2014
    Mieszka w
    Olsztyn
    Posty
    26
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: REPCAK9210
    Witam wszystkich serdecznie. Uznałem, że powinienem napisać ponownie coś o sobie. Przez dłuższy czas cieszyłem się z elektronicznej rozgrywki raczej w formie single player lub split-screen, od miesiąca jestem dumnym posiadaczem konsoli obecnej generacji w wersji pro. Wraz z nową generacją sprzętową bardzo mocno wyewoluowały gry implementując do rozgrywki model gry multiplayer. Aktualnie ze świecą szukać gier nastawionych na split-screen w który uwielbiam grać wraz z mieszkającym ze mną bratem (nadzieja w grze "A way out"). W związku z czym będę starał się szukać chętnych osób do gry po sieci oraz pomocy (udzielanej/przyjmowanej) przy pucharkach. W co zazwyczaj gram? Gry z oferty ps+ oraz te dorwane na promocjach. Miało to być kilka słów a wyszedł wpis na blogu "Jeszcze raz" witam wszystkich!
    P.S. Konsolę ps3 oddałem dla kolejnego brata, który chce nadrobić moją dość okazałą bibliotekę gier na tą chwilę posiadam tylko PROsiaka.

  5. Thanks Pinkotka thanked for this post
    Likes Maxsdman, Radzik90, Brak, kasiaPi liked this post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •