Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Problem z NATem na konsoli

  1. #11
    Guide Team Awatar Dzwienkoswit
    Dołączył
    Mar 2014
    Mieszka w
    Kraj Kwitnącej Waśni - Nowa Sól
    Posty
    1,518
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    58
    Gamer IDs

    PSN ID: Dzwienkoswit
    UPDATE - Dziś kupiłem kabel, przewierciłem się, podłączyłem i nadal podczas testu połączenia na PS4 mieli podczas sprawdzania typu nat.


  2. #12
    Awatar frenchman
    Dołączył
    May 2014
    Mieszka w
    Wiry k/Poznania
    Posty
    245
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    17
    Gamer IDs

    PSN ID: frenchman_1988
    1) dmz "wystawia" konsolę przed NAT a wtedy każdy ruch domyślnie kierowany jest właśnie na ten sprzęt.
    2) Operatorzy radiówek często zmieniają konfigurację sieci jednego dnia coś działa a następnego już nie. W końcu to oni mają główny router a twój tylko dzieli sygnał od nich. Jeśli oni coś zablokują to nikt tego nie włączy.

    Ja bym do nich napisał, może będą w stanie pomóc. A może za dużo pobierałeś co im się dziwne wydałoi ciach zablokowane


    Świąteczne czyszczenie listy znajomych PSN. Wyleciałeś?
    Bez obaw to nic osobistego, pewnie dawno w nic wspólnie nie graliśmy.

  3. #13
    Guide Team Awatar Dzwienkoswit
    Dołączył
    Mar 2014
    Mieszka w
    Kraj Kwitnącej Waśni - Nowa Sól
    Posty
    1,518
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    58
    Gamer IDs

    PSN ID: Dzwienkoswit
    No w tygodniu będę się kontaktował. Dużo nie pobierałem. Ostatnio to w zasadzie nic. Jedyne co pobieram to czasem aktualizacje do jakiejś gry na PS. Poza tym nie ma limitów na pobieranie. Gdybym chciał mógłbym cały czas ściągać cokolwiek. Zresztą od początku miałem taki problem i dołączanie do imprezy zwykle kończyło się tym, że nie mogłem rozmawiać.


  4. #14
    Banned
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    191
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: FIIlp
    Wydaje mi się, że problemem jest konsola PS4. Ja mam na przykład problem z pobieraniem gier i aktualizacji na ps4.
    Na początku wszystko pobiera się normalnie (przez ok. 15-30min), po czym status z "gra pobierze się za 1 godz." zmienia się na +99 godz.
    Często się to zdarza.
    A na PS3, PSV, PC mogę pobierać dziesiątki GB danych i nic się nie dzieje. Wszystko pobiera się bez problemu.
    Mam najszybszy internet. Oczywiście jaki jest dostępny w moim mieście. Niestety na internet ze światłowodu póki co nie ma co liczyć. Z tego co wiem to tylko większe miasta mają dostęp.

  5. #15
    Guide Team Awatar Dzwienkoswit
    Dołączył
    Mar 2014
    Mieszka w
    Kraj Kwitnącej Waśni - Nowa Sól
    Posty
    1,518
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    58
    Gamer IDs

    PSN ID: Dzwienkoswit
    No i właśnie dziś dostałem w pełni odblokowane porty u dostawcy, konkretny IP WAN, ale konsola jak mieliła z natem, tak mieli dalej. Czy po kablu, czy po wifi. Chyba nie dożyję możliwości normalnej gry online, czy używania komunikacji głosowej. Po prostu już nie wiem, co jest nie tak.

    Wszystko łączy normalnie, pobiera szybko na PS4, ale NAT swoje.


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •