Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Nie zaliczone wyzwania!

  1. #1
    iceman_CFC
    Guest

    Nie zaliczone wyzwania!

    Witam. Mam problem i nie tylko ja, z tego co wiem, więc opowiem na czym on polega.
    Mianowicie chodzi mi o to, że gdy wykonałem jakieś zadanie np. Skok daleko tym samochodem, to po prostu jest one nie skreślone z listy gdy wdusimy je . Wykonałem je jeszcze pełno razy i za każdym razem zawsze zostaje zaliczone ale nie skreślone. I tu tkwi problem. Bo gdy jest to na liście nie skreślone to niestety z bólem pucharek nie wpadnie.

    Jakieś pomysły co i jak trzeba zrobić? Jest to wersja cyfrowa no wiecie tą która teraz dali. Podobno w wersji pudełkowej nie ma takiego problemu.

  2. Thanks Mapi thanked for this post
  3. #2
    BrozYn88
    Guest
    No niestety ja nie wiem Ice, też grałem w wersję cyfrową i nie trafiłem na ten błąd.

  4. Likes Brak liked this post
  5. #3
    Awatar adamlubin
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Posty
    2,119
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    78
    Gamer IDs

    PSN ID: adamlubin
    Icek, ja miałem cyfrówkę ze Story PL i też nie miałem żadnych problemów, z tym że to było dawno, dawno temu.


    "Puste" zaproszenia do znajomych na PSN kasuję z automatu!

  6. Thanks Brak thanked for this post
  7. #4
    iceman_CFC
    Guest
    A ja mam problem :/

    Łatka 1.24. Wy graliście na pewno na łatce 1.05 więc się nie dziwie. No nic dzięki za odzew

  8. Likes Mapi liked this post
  9. #5
    iceman_CFC
    Guest
    Udało się i platyna zawitała na moje konto yuupppiiiii

    Miałem 5 aż nie skreślonych zadań, a pucharek mi wpadł dopiero w jakiejś misji gdy grałem co-op.
    Podobno jak robi się wyzwania to gdy zalicza wychodzimy z gry i robimy zapasowego save. Gdy będziecie robić kolejne zadania i nie będzie wam zaliczało to wychodzicie i robicie aż wam zaliczy.

    Tu podziękowanie dla Kiedrek13 za wyjaśnienie tego

  10. Thanks Sebek1982, Mapi, Ginko, Brak thanked for this post
  11. #6
    iceman_CFC
    Guest
    Jeśli pucharek wam nie wpadnie, można odinstalować grę, zainstalować na nowo i rozegrać ostatnią misję. Też podobno pucharek wpada.

    Dziwnie ten pucharek wpada XDD

  12. Thanks kasiaPi thanked for this post
  13. #7
    Awatar cyberlolek131
    Dołączył
    Jun 2016
    Mieszka w
    Grodzisk Wlkp./Poznań
    Posty
    7
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: cyberlolek
    mam ten sam problem z tym trofkiem :/ blokuje mi platyne iceman, mogę cię prosić o dodanie mnie na PS4 do znajomych? w wolnej chwili na imprezie byśmy omówili problem nick na PS4: cyberlolek

    EDIT: ROZWIĄZANE !!! po zaliczeniu wszystkich questów oraz przygody w 2 graczy wystarczy powtórzyć (przynajmniej w moim przypadku tak zadziałało) dowolny quest/główny wątek fabularny żeby oba trofki wpadły (ten za zrobienie questów i za przejście gry z asystą)
    Ostatnio edytowane przez cyberlolek131 ; 21-02-2017 o 19:58

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •