Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pytania do gry

  1. #1
    Awatar diablik
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Olsztyn
    Posty
    476
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    21
    Gamer IDs

    PSN ID: dbialik

    Pytania do gry

    Kilka chwil już za mną w tej grze a przez to mam dwa pytania do osób które już w nią grały

    1) Czy to normalne, że znikają koktajle wybuchowe? Otóż podszedłem do Mika (chyba tak on się zwie) i poprosiłem go o zrobienie koktajlu z 5 butelek alko. Nie zauważyłem, że nie mam miejsca w ekwipunku na nowe przedmioty więc kolo zrobił mi koktajl ale nigdzie go nie znalazłem. Butelki z alko zniknęły Czy to normalne? Może jest jakieś miejsce, którego nie odkryłem gzie takie zguby są przechowywane?

    2) Czy też tak mieliście, że ginęły wam bronie, którymi rzucaliście do wrogów? Otóż jak jest jakaś walka z mocniejszym zombiakiem często wyrzucałem jakąś broń aby trafiać w niego z dystansu. Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się że broń, która leży za długo na ziemi wyparowuje. Innym przypadkiem wyparowania broni jest śmierć podczas walki z wrogiem. Rzucam broń, walczę, ginę, odradzam się ale broni wyrzuconej już nie ma A może jest jakieś tajemne miejsce w którym przechowywana jest taka broń ale ja o tym jeszcze nie wiem?

    Z góry dziękuję za odpowiedzi i uwagi

  2. #2
    Awatar Pinkotka
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Jabłonna
    Posty
    2,050
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: Pinkot1
    diablik ma rację znikające bronie to bolączka tej gry. Gdyby nie glitch, który pozwalał na ich duplikowanie, to kilka do kilkunastu razy byłabym bardzo zła. Wyrzucona broń rzeczywiście nie powinna za długo leżeć na ziemi, bo jest ogromna szansa, ze jej nie odzyskamy. Po prostu znika. A jeśli wyrzucimy ją i zginiemy, to zniknie z całą pewnością, bo po prostu nie jest przewidziana w grze w tym miejscu. Ja rzucałam całkiem sporo, bo używałam developerskich broni (zwłaszcza noża do rzucania właśnie), więc z całą pewnością mogę potwierdzić, ze to normalne. W tej grze, która nota bene jest b.udana, jest niestety sporo takich wpadek.

    Nadwyżki ekwipunku można składować w chodzącym magazynie, czyli u córki mechanika - Jin. Poznasz ją jeszcze w Akcie 1.

  3. #3
    Awatar diablik
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Olsztyn
    Posty
    476
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    21
    Gamer IDs

    PSN ID: dbialik
    Nowe całkiem świeże pytanko
    Jak się dubluję broń Powiem że raz mi się udało ale nie wiem co trzymałem i jak. Myślałem, że załatali to w wersji Goty ale raz mi się rozmnożyła. Jakie przyciski należy trzymać aby tego dokonać?

  4. #4
    Awatar matidzi01
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Gdynia
    Posty
    207
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    19
    Gamer IDs

    PSN ID: matidzi01
    Nie wiem jak to działa w wersji GOTY, ale w zwykłej wersji najpierw trzeba wywalić patcha.

    Broń mnożysz poprzez jednoczesny rzut i upuszczenie, czyli trzymasz , trzymasz i klikasz . Ja tego używałem, kiedy znalazłem jakąś dobrą, rzadką i drogą broń - klony mogłem ulepszać oraz sprzedawać jak tylko chciałem.
    Z resztą w filmiku poniżej masz dokładne instrukcję jak to zrobić.



     
     

  5. #5
    Awatar diablik
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Olsztyn
    Posty
    476
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    21
    Gamer IDs

    PSN ID: dbialik
    Mati a nie ?

  6. #6

    Dołączył
    Jul 2013
    Mieszka w
    Siedlce
    Posty
    479
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    21
    Gamer IDs

    PSN ID: lordasd
    Wczoraj przez awarie prądu miałem dziwną sytuacją w grze. Po uruchomieniu ponownie gry okazało się, ze fabuła poszła mi o misję dalej, level pozostał taki jaki był, a wyczyściły mi sie wszystkie postepy w trofeach i wyzwaniach. Miałem juz odkryte 57 lokacji i zamierzałem rószyc do więzienia i wszystko znikło. Teraz musze kazde miejsce odkrywac od nowa, tylko ze mape mam juz odkryta i prawie wszystkie misje zrobione. Musze leciec na czuja. Miał ktoś z was podobną sytuację?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •