Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Rise of the Tomb Raider - zglitchowane trofea

  1. #11
    Awatar Mapi
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    762
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    39
    Gamer IDs

    PSN ID: Mapig
    Wpadło mi trofeum za wykonanie wszystkich wyzwań bez żadnych problemów. Taki sposób z orga: Podczas historii, wszystko zbieramy i czyścimy na 100%. Będąc w "Zaginionym mieście" robimy wszystko na 100% oprócz wyzwania "Niech się pali". Gdy wszystko wszędzie mamy zrobione po 100% (używamy obozów) to wykonujemy te ostatnie wyzwanie przed zakończeniem historii. Gdy podpalimy piąte ognisko przy użyciu trebusza trofeum natychmiast się pojawia.

    Pucharek za wszystkie misje również wpadł bez problemu. Wszystko robiłem co od razu było dostępne. Ostatnią misję ukończyłem po dotarciu do "Zaginionego miasta" i przejściu ostatniego grobowca. Wracamy poprzez obóz do "Geotermicznej doliny", do zaznaczonego punktu i wpadło od razu. Robiłem to przed zakończeniem historii. Grałem z patchem 1.04.


  2. #12
    Awatar Bucky
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Ostrów WLKP
    Posty
    207
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: bucky_pl
    Wczoraj nocą przy dobrym piwku skończyłem survial mode za co dostałem trofeum, zabrałem się za wszystkie grobowce i misje - 9 grobowców obskoczonych dzięki czemu 4 misje w Geo Dolinie zaliczone, robię 4 misje w Radzieckim Ośrodku, kończę ostatnią, a tu trofeum nie ma ponownie!! Ciśnienie trochę mi skoczyło w górę.

    Patrzę w wykaz misji i 8 mam zaliczonych na 9. 9 to DLC baba Jaga i jestem w trakcie ogrywania ponownie dodatku i mam nadzieję że po ukończeniu zaliczy trofeum za wszystkie misje bo jeśli po przeinstalowaniu gry, graniu na czystym koncie w grze ponownie mi nie zaliczy to mówię dość Pannie Croft. Dziś wieczorem się okaże czy zaliczy mi czy nie

    A przy okazji wiecie czy tą misję zalicza do trofeum skoro w wykazie Ośrodka mam 4/5, a piąta to DLC z Jagą??
    Ostatnio edytowane przez Bucky ; 29-10-2016 o 09:31

  3. #13
    Guide Team Awatar Radzik90
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    715
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    32
    Gamer IDs

    PSN ID: Radzik90
    To mnie trochę zmartwiłeś. Też planuję wystartować od nowa z wyzwaniami, ale jak ma mi nie wpaść po przeinstalowaniu gry, to się wnerwię. Trofeum za misje wpadło mi po oddaniu misji za odkrycie 9 grobowców i wrócenie do tej babki w Geotermicznej Dolinie. Pięć misji w Kompleksie i 4 misje w Dolinie mam zaliczone, a Baba Yagi jeszcze nie ruszałem, więc czegoś jeszcze nie zrobiłeś, z tego co widzę.

    Przerwa w komunikacji - zniszczyć wieże radiowe
    Niebezpieczny Teren - oczyścić jaskinię z wilków
    Zwiad w Gułagu - zniszczyć laptopy
    Pechowcy - uwolnić zakładników
    Zagubione informacje - zebrać informację


  4. #14
    Awatar Bucky
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Ostrów WLKP
    Posty
    207
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: bucky_pl
    Radzik olśniło mnie zapomniałem zabić ptaka

    po 16 ogram i sprawdzę bo teraz tak myślę że ostatnim razem zabijałem ptaka, teraz nie więc chyba tu leży problem

  5. #15
    Awatar Bucky
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Ostrów WLKP
    Posty
    207
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: bucky_pl
    ok ja trofeum za misje mam więc teraz durny atak na wynik i platyna wpada \

    btw czy do wszystkich złotek muszę przejść wszystkie możliwe misje łącznie z gorbowcami czy tylko te główne??

  6. #16
    Awatar Mapi
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    762
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    39
    Gamer IDs

    PSN ID: Mapig
    Cytat Zamieszczone przez Bucky Zobacz posta
    ok ja trofeum za misje mam więc teraz durny atak na wynik i platyna wpada \

    btw czy do wszystkich złotek muszę przejść wszystkie możliwe misje łącznie z gorbowcami czy tylko te główne??
    Musisz przejść wszystkie mapki, jest ich 27 (bez DLC) i musisz ponownie przejść wszystkie grobowce na złoto - te levele są najłatwiejsze bo nie ma żadnych wrogów ale musisz utrzymać mnożnik punktów.


  7. #17
    Awatar Bucky
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Ostrów WLKP
    Posty
    207
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: bucky_pl
    Dzięki Mapi, czas działać i walczyć bo B1 czeka choć czytałem że tam nadal niezłe kwiatki wychodzą

  8. #18
    Guide Team Awatar Radzik90
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    715
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    32
    Gamer IDs

    PSN ID: Radzik90
    No mi też się udało. Grę przeinstalowałem, grałem na nowym slocie (zaryzykowałem i grałem na nim, aż do pucharka). Zrobiłem to na jednym posiedzeniu, zajęło mi to z 7h. Wyzwania zaliczałem wszystkie po kolei. Na mapie w drodze do Kiteżu, gdzie mamy trebusze, pomniki i dzwony, to skopiowałem save'a przed ich zaliczaniem, ale całe szczęście nie przydał się. Czas na trzecie przejście Atak na pkt, a pomyśleć, że byłaby już platyna, heh.


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •