Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Dark Souls 3: Ashes of Ariandel [DLC]

  1. #1
    Awatar Coody
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Arkham
    Posty
    525
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    33
    Gamer IDs

    PSN ID: Coody_PL_

    Cool Dark Souls 3: Ashes of Ariandel [DLC]

    Hmm, nikt o tym nie wspomina? Jakby ktoś jeszcze nie wiedział 25 października 2016 wychodzi DLC do Dark Souls 3 o podtytule: Ashes of Ariandel

     

    Własne konkluzje:
    Jak oglądnąłem ten trailer któryś raz, zauważyłem że zwiedzimy jeszcze raz świat obrazu, który jak zapewne większość z Was zna z część pierwsze Dark Souls, gdzie spotykaliśmy Priscille. Pojawia się też nowy boss, który przypomina Nito, ale jego żeńską odpowiedniczkę... Tak jak sobie pomyślę co w części III jeszcze nie do końca jest rozwinięte, to postać Velki. Jej posąg można znaleźć gdzieś w katakumbach? Nie pamiętam dokładnie, ale można nam usunąć klątwę? Czy tam coś z duszą :P Kurde, nie grałem z miesiąc i już nie pamiętam...
    Nie jestem pewien, ale też chyba można rozpoznać Sifa w jednym ujęciu, tylko nie wiem jaki to ma związek z obrazem.
    Jest też kwestia tego zamku z obrazu, bo jak widać, jest on w idealnym stanie, a nie tak jak w części pierwszej w ruinie. Może doprowadzimy jakoś do upadku tego miejsca, może później ta babka co maluje weźmie i przedstawi ten obraz skrzywiony?

     
    No i kwestia tego, że pokazywali bossów z podstawki, co ciekawe wszyscy Ci bossowie są ze sobą powiązani, więc może poznamy coś o rodzinie królewskiej? Ocelot i jego dwóch braci (Lorian i Lothric) ich ojciec czyli Oceiros (chyba tak się zawał). Z królewskiej linii mamy jeszcze dwoje dzieci Gwyna: Faraam (bóg wojny, czyli Nameless King) i oczywiście Yorshka. No i Aldrich który potrafi dzięki snom imitować? wielkich bogów (Nito, Gwyndolin, Priscilla) - czyli mamy znowu nawiązanie do Królewskiej linii. Jak tak się zastanowić to może będzie jakieś nawiązanie do rodziny królewskiej? Hmm, może o ich matce coś będzie? Bo wiemy tylko tyle że uciekła po urodzeniu ostatniego syna Ocelotta. W całej tej hitorii brakuje jeszcze córki Gwyna (jak dobrze pamiętam) i Żony Oceirosa... Hmm Gwynevir? Może to będzie ta sama osoba? Ale byłby mózg roz@#bany

    Jaram się jak Soul of Cinder tym dodatkiem, nawet wczoraj zakupiłem Seasson Pass i czekam na premierę tego jak i następnym dodatków...
    Oby pokazali na co ich stać w tym dodatku...
    Chcę więcej!!!

  2. #2
    Awatar yaper87
    Dołączył
    Dec 2014
    Mieszka w
    ciemny_pokuj
    Posty
    371
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    19
    Gamer IDs

    PSN ID: yaper87
    Zobaczymy co z tego wyniknie. Nie lubię płacić dużych sum na DLC, toteż będę musiał być naprawdę nakręcony na ten dodatek, by po niego sięgnąć. Oby był warty swojej ceny.


    Lubię dobrze pograć

  3. #3
    Awatar Coody
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Arkham
    Posty
    525
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    33
    Gamer IDs

    PSN ID: Coody_PL_
    Nie wiem co jest w tym Dark Souls 3, że cały czas w niego gram. Ta gra ma coś w sobie takiego, że chce się do niej wracać...

    Wczoraj chodziłem sobie po większości lokacji, wybijałem wszystkich, zbierałem jeszcze jakieś itemki, które jakimś dziwnym trafem pominąłem. W ten sposób wbiłem kolejne 11 poziomów, mam już 105 poziom na New Game 0, a jeszcze nie zlikwidowałem ostatniego bossa - wybiję go jak skończę dodatek.

    Gdy już znudziło mi się bieganie po lokacjach i wybijanie mobków (kurde, cały czas mam problem z Czarnymi Rycerzami), postanowiłem wesprzeć innych graczy w usuwaniu Bossów, Lorian i Aldrich - tutaj nazbierałem parę poziomów. Jak już znudziło mnie to, to sobie poszedłem na PvP i co? Kurde na 4 mecze 3 razy ubiłem gadów Nie wierzę, co się dzieje... Wcześniej to lali mnie 30 do 0, a teraz sprawy się odwróciły?

    Myślałem że zostanę wezwany do pomocy jak sobie eksplorowałem, ale tak się nie działo, a potrzebuję uszy od graczy którzy zaatakowali moich współkowenantczyków. Jeszcze czterech sztuk mi brakuje do pierścienia Jakbym to zrobił, to bawiłbym się w najazdy i zbieranie kręgosłupów, języków i czego tam jeszcze z inwazji ]:-> Błahahahahaha

    Tak sobie myślałem, że jak są osoby na forum które chcą się pojedynkować to może założymy Fight Club? Co Wy na to? Będą w ogóle jacyś chętni?

  4. #4
    Awatar Coody
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Arkham
    Posty
    525
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    33
    Gamer IDs

    PSN ID: Coody_PL_
    Nowe fragmenty z gry, dla ludzi znających trochę Lore, to odradzam oglądania końcówki :/ Maksymalnie do 3:30!!!!!
     

    Mimo spoilera z końca tego filmiku, muszę przyznać że mam JESZCZE większą ochotę na granie. Najciekawsze jest to, że jak oglądałem fragment walki z mobkami, od razu budowała się na nich taktyka Czuję że będzie grane i będzie męczenie dodatku doszczętnie.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •