Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Ustawka - Oficjalny temat

  1. #31

    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    1
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: DUCHU25
    Witam Serdecznie. Chciałem zapytać czy ktoś był by jeszcze w stanie mi pomóc z trofeami w Fifie 2012. Dokładnie interesują mnie online Ultimate team "Silny sklad" "klub sie rozwija" "Mecz towarzyski" za pomoc i współprace byłbym wdzięczny Moj PSN ID: DUCHU25

  2. #32

    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    1
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: Williampl
    Witam Wszystkich. Również chciałem zapytać czy ktoś był by jeszcze w stanie mi pomóc z trofeami w Fifie 2012. Interesują mnie trofiki online z Ultimate team: "Silny skład" i "klub się rozwija" oraz ofiarowanie dotacji ze zbędnych coins-ów na zakup paczek, bo za diabła nie mogę trafić zawodnika z drużyny tygodnia. Wydaje mi się,że to już ostatni dzwonek i serwery niedługo zamkną definitywnie, więc karty i coinsy mogą się wkrótce do niczego nie przydać. Za pomoc i współprace z góry dziękuję: Moj PSN ID: WilliamPL

  3. #33
    Awatar ziomsnake
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Police
    Posty
    43
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: Ziom_Snake
    Witajcie mam pytanko czy znajdzie się jeszcze ktoś kto mógłby mi pomóc w trofeum "Klub się rozwija"? Bo tylko to trofeum brakuje mi do platyny . Jak coś to piszcie do mnie ID Ziom_Snake Pozdro

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •