Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Playstation 4 Pro

  1. #1
    Awatar Michal1Marcin2
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    101
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: Michal1Marcin2

    Playstation 4 Pro

    Nie wiem czy słyszeliście, ale ma wyjść PS4 Neo. Nowa konsola będzie bardziej wydajna, będzie miała więcej ramu i będzie mieć lepszą kartę graficzną. Wyjdzie ona prawdopodobnie w przyszłym roku i będzie przystosowana do gogli VR.
    Więc jeżeli ktoś zamierzał kupić PS4 niech się wstrzyma lub zastanowi przed zakupem.

    Na te gogle VR sprzedają już gry?

  2. #2
    chrisgarver
    Guest
    Jak już to większość części zostaje taka sama tylko zostaną one mocno podkręcone. A co do VR dla mnie zbędny bajer. Mi bardziej zależy na płynnej rozgrywce.

  3. #3
    Awatar Coody
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Arkham
    Posty
    525
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    33
    Gamer IDs

    PSN ID: Coody_PL_
    Ja na chwilę obecną olewam tę konsolę. Wyznacznikiem kupienia tej konsoli będzie właśnie owy "zbędny bajer", czyli okulary PS VR. Gdy po zakupie tych okularów, okaże się że gry nie działają płynnie (czyli objawiać się będzie choroba lokomocyjna), wtedy dopiero wymienię PS4 na PS4 Neo.

  4. #4
    Awatar Michal1Marcin2
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    101
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: Michal1Marcin2
    Również czekam na te gogle VR. Ostatnio miałem okazję zobaczyć jak działają podobne gogle samsunga gear vr (ekranem jest tu smartfon) i powiem, że byłem pod dużym wrażeniem dlatego myślę, że gogle VR okażą się dużym hitem (premiera 13 października). I przez to że sony miało więcej czasu na dopracowanie projektu i na lepsze wykonanie - ekran jest tu wbudowany.
    Oczywiście nie kupię gogli VR od razu wolę trochę poczekać i zakupić je z systemem Ps4 Neo. Trochę więcej o specyfikacjach Ps4 Neo:
    http://www.eurogamer.pl/articles/201...ystko-co-wiemy
    Według tego starego artykułu:
    http://www.chip.pl/news/sprzet/konso...dy-nie-powstac
    konsola Ps4 Neo może być ostatnią konsolą. Ciekaw czy tak będzie... mnie osobiście wydaje się, że Ps4 Neo pożyje kolejne 10 lat.

  5. #5
    Awatar Andreios
    Dołączył
    Oct 2012
    Mieszka w
    Inowrocław
    Posty
    449
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    17
    Gamer IDs

    PSN ID: Andre-ios
    Ja jestem akurat przed kupnem nowej konsoli I chyba jeszcze się wstrzymam skoro ma wyjść Neo. Co o tym sądzicie? Tym bardziej, że jeszcze trochę mam tytułów do ogrania na ps3... Tylko nie wiadomo kiedy premiera? Ceny starszych modeli polecą w dół, będzie dobry moment, żeby kupić taniej...
    Czy CUH-1216B z dyskiem 1TB to nadal najnowszy model na tą chwilę?

  6. #6
    Awatar Mapi
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    762
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    39
    Gamer IDs

    PSN ID: Mapig
    Cytat Zamieszczone przez Andreios Zobacz posta
    Tylko nie wiadomo kiedy premiera?
    Było już podawane, że premiera nowej konsoli PS4,5 będzie 13 października 2016 roku. Stawiam jednak na 11 października ponieważ tego dnia wychodzi Tomb Raider z kloca, który będzie miał dodatkowe misje na gogle. Obecna konsola PS4 chyba będzie za słaba dlatego wychodzi nowa, specjalnie pod gogle. Ja czekam na premierę VR i coś mi się wydaje, że będę kupował nowego pleja, kamerę i gogle (na szczęście dwa Move już posiadam). Jak kogoś VR nie interesuje to wtedy będzie najlepsza okazja kupić stare PS4 po niższej cenie, myślę, że może to być 999-1099zł. Zobaczymy wkrótce.


  7. #7
    Awatar Michal1Marcin2
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    101
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: Michal1Marcin2
    Skąd takie info? Ja znalazłem coś takiego według nieoficjalnych pogłosek konsola PS4 Neo ma się ukazać pod koniec tego roku lub bardziej pesymistycznie na początku przyszłego roku.
    Więcej danych na temat PS4 Neo i Xbox One S w następującym artykule:
    http://www.eurogamer.pl/articles/201...ystko-co-wiemy

  8. #8
    Awatar Andreios
    Dołączył
    Oct 2012
    Mieszka w
    Inowrocław
    Posty
    449
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    17
    Gamer IDs

    PSN ID: Andre-ios
    Cytat Zamieszczone przez Mapi Zobacz posta
    Było już podawane, że premiera nowej konsoli PS4,5 będzie 13 października 2016 roku.
    Z tego co czytam na różnych stronach, tego dnia ma być premiera VR oraz że producenci mają wspierać od października gry na nową Neo. Jednak nigdzie nie ma informacji o premierze samej konsoli.

  9. #9
    Awatar Michal1Marcin2
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    101
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: Michal1Marcin2
    Jedynie co mnie zastanawia to premiera gogli VR 13 października. Mówi się że stara generacja może nie uciagnac tego sprzęciora... no chyba że uciagnie ale w maksymalnie okrojonej grafice...

  10. #10
    Awatar yaper87
    Dołączył
    Dec 2014
    Mieszka w
    ciemny_pokuj
    Posty
    371
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    19
    Gamer IDs

    PSN ID: yaper87
    Też mnie to boli Wredny, nie tego się spodziewałem po tej generacji. Podstawowym błędem była już specyfikacja konsol obecnej generacji. Zarówno Sony jak i Microsoft widzieli te góry pieniędzy przed oczami i postawili na sprzęt w wariancie ekonomicznym, byle miliony ludzi było na niego w miarę szybko stać, po prostu produkt dla każdego. Wydawało się, że nowe konsole będą naprawdę potężnymi maszynkami i zaoferują grafikę w wysokiej rozdzielczości przy stabilnym, wysokim framerate. Prawda jaka jest, każdy widzi. Obecnie jest moda na VR, Sony znowu chce zarobić na tym sprzęcie, ale oni doskonale wiedzą, że VR w połączeniu z obecną PS4 nie da zadowalających doznań. Stąd wymówka na przyspieszoną zmianę sprzętową, która wedle ujawnionej ostatnio dokumentacji nie prezentuje się jakoś oszałamiająco. PS4 Neo, jeśli takowe wyjdzie w tym roku, już po 2 latach, a może nawet i po roku będzie równie przestarzałe co obecna PS4 i Sony będzie miało na to rozwiązanie - PS5, które dorówna mocną Projektowi Scorpio. Smutne to, ale jak widać branża wyewoluowała do takiej postaci i raczej już nic się nie zmieni.


    Lubię dobrze pograć

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •