Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Ustawka - Oficjalny temat

  1. #1
    Administrator Awatar Rekinek
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Kaszuby / UK
    Posty
    2,050
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: Rekinek

    Arrow Ustawka - Oficjalny temat



    Oficjalny Temat

    Co minimalnie powinien zawierać twój post:
    • Pytanie czy jest osoba/osoby chętne na zdobycie trofeów online
    • Twój PSN ID
    • Jakie pucharki chcesz zaliczyć / z którymi potrzebujesz pomocy

    Zapoznaj się z metodą zdobycia trofeów żeby ustawka przebiegała sprawnie. Jeżeli jest poradnik na naszym forum to możesz tam sprawdzić. Pamiętaj żeby nie zakładać osobnego tematu do jakiejkolwiek organizacji ustawki jeżeli potrzebujesz grupę osób. Dzięki i miłej zabawy.


  2. #2
    Awatar yaper87
    Dołączył
    Dec 2014
    Mieszka w
    ciemny_pokuj
    Posty
    371
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    19
    Gamer IDs

    PSN ID: yaper87
    Gra jest niszowa asf, ale posiada pokaźny komplet trofeów multi, a konkretniej coop. Znajdzie się chętny osobnik na 'złap je wszystkie'?


    Lubię dobrze pograć

  3. #3
    Awatar yaper87
    Dołączył
    Dec 2014
    Mieszka w
    ciemny_pokuj
    Posty
    371
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    19
    Gamer IDs

    PSN ID: yaper87
    Przed momentem zaliczyłem singla, xp trochę mam, więc ewentualne umiejętności mogę kupić i dostosować bohatera pod każdy wariant rozgrywki.

    Jeśli do niektórych misji trzeba czterech osób, to skupiłbym się póki co na tych, które można spokojnie zaliczyć we dwóch, w międzyczasie i tak będę szukał osób do ustawki na orgu oraz tutaj, być może znajdzie się ktoś jeszcze, kto ma to na swojej półce.

    Niestety, nie mam headseta i długo się to nie zmieni, moim zdaniem komunikacja nie byłaby tutaj tak potrzebna, odprawę przed misjami można przeprowadzić na shoutboxie, ale oczywiście do niczego nie namawiam. Jak nie Ty, to może ktoś inny się znajdzie, nie od razu, to za jakiś czas. Obecnie pocinam tylko w to, więc naturalnie wolałbym pograć teraz, gdy jestem dobrze zaznajomiony z grą. Brak save oczywiście boli, musiałbyś trochę pograć...


    Lubię dobrze pograć

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •