Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Ryski na ekranie dotykowym - PS VITA

  1. #1
    Awatar BULAJ16VAZA
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    707
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    27
    Gamer IDs

    PSN ID: BULAJ16VAZA

    Unhappy Ryski na ekranie dotykowym - PS VITA

    Witam, po ponad roku użytkowania PS VITY zrobiły mi się po prostu dwie tyci ryski, które zniekształcają kolor. Wiecie na pewno o co chodzi. Taka pierdoła a moja dusza perfekcjonisty cierpi (krwawi wręcz). Wyczytałem w internecie, że można użyć pasty do zębów żeby unicestwić ryskę lub pasty polerskiej, ewentualnie coś o nazwie folia poliwęglanowa.

    Co forumowicze by mi poradzili, żeby nie zepsuć sobie ekranu a rysy skutecznie usunąć?

    Puste, bezcelowe prośby o dodanie do znajomych kasuję NATYCHMIASTOWO! (zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdzie pełno spambotów rozsyła scamy)

  2. #2
    Awatar Mapi
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    762
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    39
    Gamer IDs

    PSN ID: Mapig
    Ja po kilku latach, nie mam jeszcze rys ale polecam ci zakup oryginalnej folii Hori do Vity. Jak chcesz to zrobię ci fotkę jaką masz szukasz bo moja jeszcze jest oryginalnie zapakowana, nie otwierana. Sprowadzałem kiedyś sobie kilka sztuk z UK.


  3. #3
    Awatar BULAJ16VAZA
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    707
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    27
    Gamer IDs

    PSN ID: BULAJ16VAZA
    Ok, folijka po tym na pewno po tym zostanie założona, a na likwidację rys też one działają?

    Puste, bezcelowe prośby o dodanie do znajomych kasuję NATYCHMIASTOWO! (zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdzie pełno spambotów rozsyła scamy)

  4. #4
    Awatar Mapi
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    762
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    39
    Gamer IDs

    PSN ID: Mapig
    Trudno mi powiedzieć, poszperaj na google, może coś więcej się dowiesz. Moja Vita kilka razy spadła z niedużej wysokości ale ekran jest w idealnym stanie. Wydaje mi się, że folia powinna ukryć te ryski, ale nie jestem pewny na 100%.


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •