Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Witam

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    191
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: FIIlp

    Witam

    Jestem Filip. Na tym forum jestem od niedawna. Wcześniej korzystałem z Trophy H... Ale no cóż, forum zdechło. Widzę, że jest tu dużo osób, które znam z TH (Zerathel, Wredny, Reholte, Minuta...) więc i ja postanowiłem, że się pojawię.
    No cóż, przez moją 3 letnią nieobecność sporo się zmieniło. Czy na lepsze... okaże się z czasem.

    Jeszcze raz witam i pozdrawiam.

  2. #2
    BrozYn88
    Guest

    Cool

    Witamy, witamy i życzymy owocnych ustawek i dużo dyskusji o grach i nie tylko
    Klimat na SB jest czasem ciężki ale jak znasz Wrednego to powinno Ci być już łatwiej

  3. #3
    Awatar Meffisto
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    157
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    15
    Gamer IDs

    PSN ID: Meffisto-02
    Witamy w szeregach i zachęcamy do brania aktywnego udziału w życiu forum. Wierzę, że zostaniesz na dłużej

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    191
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: FIIlp
    Cytat Zamieszczone przez Wredny Zobacz posta
    Wiem, że po przejściu z TH tutaj może być ciężko z odnalezieniem czegokolwiek (sam tak miałem), gdyż konstrukcja tego forum wzorowana jest bardziej na pstrophies.org, gdzie tytuł każdej gry jest jednocześnie osobnym zbiorem tematów o niej (a wszystko podzielone na platformy, nośniki i ułożone alfabetycznie).


    Co do ludzi z TH, to oprócz mnie i Zerathela, nie uświadczysz tu zbytnio nikogo z tych co wymieniłeś - zarówno Reholte jak i Minuta nie udzielali się już od dawna, nad czym ubolewam zwłaszcza w przypadku tego drugiego, bo świetnie pisał i zawsze było co poczytać.
    Niestety masz racje, jest ciężko cokolwiek odnaleźć. Jak przeglądam te forum to mnie krew zalewa i mam ochotę odpalić Hejtera-Felczera ale, że dorosłem i zmądrzałem, zamiast tego znalazłem sposób na przeglądanie forum.
    Oto on: Narzędzia wątku -> Wersja do druku. I taki sposób forum staje się czytelne jak TH.

    Co do ludzi z TH, to faktycznie nie widzę żeby byli aktywni, poza Tobą i Zerathelem. Przez 3 lata mojej nieobecności i zmianę konta potraciłem kontakt z "łowcami". Do tego dochodzi toksyczna atmosfera podczas opuszczania forum. No cóż TH to już nie te samo forum co 3lata temu. Na szczęście jest jeszcze te forum. Kto wie może okaże się, że są tu ludzie z którymi da się sensownie porozmawiać. Bo jedno jest pewne są tu ludzie.

    EDIT: Jednak nie mój sposób ssie jeszcze minie trochę czasu zanim się odnajdę
    Ostatnio edytowane przez FIIIP ; 04-06-2016 o 12:59

  5. #5
    Zerathel
    Guest
    Bierz opcję co nowego tam maszzawsze nowe posty, które się pojawiają, coś, jak aktywne tematy na TH

    BTW

    Siema

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •