Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Uncharted 2: Drake's Fortune Multiplayer Pack DLC - Poradnik

  1. #1
    Awatar AAGEBKA
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    135
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: AAGEBKA

    Złoto Uncharted 2: Drake's Fortune Multiplayer Pack DLC - Poradnik





    Przegląd:
    Trudność – 4/10
    Potrzebny czas – około 10 h
    Błędne trofea – brak
    Trofea do zdobycia : 11 x 1 x


    Wstęp:
    Wszystkie trofea odnoszą się do trybu multiplayer. Razem z dodatkiem ściągniesz również nową zakładkę, gdzie będziesz mógł sprawdzić statystyki potrzebne do osiągnięcia poniższych trofeów




    Sneaky...
    Uduś 50 osób – 2/10

    Podpowiedź – Najlepiej do tego używać Perk’ów Cichy chód i Rozpoznanie. Po pierwsze nie słychać Cię, a po drugie widzisz zbliżających się nieprzyjaciół po wciśnięciu strzałki w górę

    Info przesłane przez gorgiusz - na dzień 24/02/2012 nie istnieje juz możliwość korzystania z 2 powyższych Perk'ów na raz.
    Dlatego proponuję używać przede wszystkim Rozpoznania , które ułatwi Ci zlokalizowanie przeciwnika do którego będziesz się musiał zakraść od tyłu i go udusić.



    Brass Knuckles
    Zabij w walce wręcz 100 osób. – 2/10

    Podpowiedz – Najlepsza metoda jak dla mnie to zmiękczyć osobę strzelając z AK47 biegnąc w jej kierunku, a następnie dobić ją poprzez wciśnięcie
    Ps. W samej walce wręcz potrzebne są 2 ciosy do zabicia osoby – dlatego polecam wcześniejsze zmiękczenie.




    Tastes Like Chicken
    Usmaż 20 osób przy użyciu butli z gazem. 3/10

    Podpowiedź: najwięcej butli do wykorzystania znajduje się na planszach Wioska i Świątynia. Po prostu podnieś butlę , znajdź osobę, rzuć w jej kierunku butlą ( jak granatem) a następnie wystrzel bez celowania. Jeśli dobrze wycelowałeś butlą i nie strzeliłeś za wcześnie 1 sztuka z 20 do przodu.
    Drugi ze sposobów: znajdź butlę, ustaw w najbardziej uczęszczanym miejscu i zaczaj się na nadchodzącego przeciwnika. Najlepszym miejscem do tego jest Świątynia przy posągach na dole oraz wioska - środkowy domek, pozycja granatnika. Pomocne może okazać się używanie Perk’a Skarbnika – szybsze przemieszczanie się z niesionymi przedmiotami.




    Rapid Fire
    Zabij w krótkim czasie 3 przeciwników 7 razy. 4/10

    Podpowiedź – potrzeba dużo szczęścia i jeszcze raz dużo szczęścia. Jedyne co mogę podpowiedzieć, to używanie Shotguna. Posiada on 6 pocisków, więc jedyne co musisz zrobić, to znaleźć 3 osoby blisko siebie, wbiec w nie i strzelać - najlepiej bez celowania. Tak jest szybciej, a shotgun ma wystarczającą siłę rażenia. Zabij w ten sposób po trzech przeciwników co najmniej 7 razy, a trofeum będzie twoje.




    I Told You I Was Hardcore!
    Ukończ wszystkie 3 mapy w trybie Co-op na poziomie Hard 3/10

    Mapy:
    - Nepal Warzone
    - The Village
    - The Sanctuary

    Do odblokowania poziomu Hard potrzebne jest ukończenie poziomu Normal.





    Made It
    Ukoncz tryb Przetrwania – musisz przetrwać 10 fal przeciwników 3/10

    Podpowiedź - 3 dobrych towarzyszy trochę szczęścia, zgrania i nie powinno być problemów




    Gold Digger
    Ukoncz tryb gorączka złota – musisz przetrwać 10 fal przeciwników i donieść w czasie wszystkie skarby do wyznaczonych celów. 4/10

    Podpowiedź - 3 dobrych towarzyszy trochę szczęścia zgrania i nie powinno być problemów



    Wipe Them Out...
    Wygraj 50 gier w trybie Deathmatch 2/10

    Podpowiedź – nie musisz być na szczycie listy w ilości zabitych, tylko musisz znaleźć się w zwycięskiej drużynie.




    Plays Well With Others
    Wygraj 50 gier z grupy ( Grabież/Król wzgórza/Reakcja Łańcuchowa ) 2/10

    Podpowiedź – nie musisz być na szczycie listy w ilości zabitych, tylko musisz znaleźć się w zwycięskiej drużynie.




    Still Alive
    Wygraj 50 gier w trybie Eliminacji 3/10

    Podpowiedź – nie musisz być na szczycie listy w ilości zabitych, tylko musisz znaleźć się w zwycięskiej drużynie.




    Plundered!
    Donieś 200 razy skarb do skrzyni w trybie gry Grabież 2/10

    Podpowiedź – nie musisz zrobić tego osobiście – sumują się skarby które doniesie twoja drużyna. 200 skarbów i trofik jest twój.




    Cold Blooded
    Zabij 2,500 osób w trybach Deathmatch lub Eliminacji 2/10

    Podpowiedź – graj, zabijaj, ciesz się grą. Trofik z czasem wpadnie.
    Ps. Najszybciej zrobisz to w Deathmatch.

    Miłej zabawy


    Jeśli poradnik Ci pomógł zaznacz to, klikając pod spodem "Dzięki"
    Ostatnio edytowane przez AAGEBKA ; 24-02-2012 o 17:19 Powód: Najnowsze info dotyczace trofeów

  2. #2

    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: gorgiusz
    Z całym szacunkiem dla Twojej pracy, ale nie da się mieć jednocześnie Perk’ów Cichy chód i Rozpoznanie, przy zdobywaniu Sneaky... więc wskazówka mało użyteczna.

  3. #3
    Awatar AAGEBKA
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    135
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: AAGEBKA
    Podczas pisania poradnika była możliwość korzystania z tych perków a na dodatek jeżeli byłeś szybki to używając pewnego myku można było korzystać nawet z 3
    Pewnie wyszła nakładka która to teraz uniemożliwia.
    Dziekuję bardzo za informacje zamieszczam je już pod trofeum.
    Ostatnio edytowane przez AAGEBKA ; 10-07-2012 o 16:49

  4. #4
    Zerathel
    Guest
    Nie udało mi się posta skasować dziwne trochę, ale cóż. Na wstępie chcę przeprosić, że piszę post pod postem z reguł unikam czegoś takiego chyba, że sytuacja wymaga inaczej. Z ustawki rezygnuję bo już wbiłem magiczne 100% w tej grze i powiem tak. Lekko nie jest, ale można posłużyć się ustawką i tutaj przedstawiam sposób jak się boostuje.

    Sposób boostowania:

    1. Przede wszystkim musicie znaleźć dwie osoby, które nie mają problemów ze znalezieniem gry oraz d tych osób mogą spokojnie dołączyć inne osoby.
    2. Spotkajcie się wszyscy przed ustawką i ustalcie kto kogo bierze i stwórzcie sobie czat tekstowy, który pomoże Wam w znalezieniu się, hsy też można mieć co znacznie ułatwi wam sprawę komunikacji podczas ustawki. Słyszycie drugą osobę, która jest nawet w przeciwnej drużynie tylko wtedy gdy jesteście blisko niej.
    3. Osoby, które są liderami ustawiają sobie matchmaking, czyli szukanie graczy na DLC.
    4. Jedna osoba odlicza na czacie tekstwym i liderzy rozpoczynają szukanie - nie może być to lider bo on jest odpowiedzialny za rozłączania gdyby był random. Osoby, które są wyznaczone mówią co jakiś czas ile jest osób znalezionych jeżeli liczba się zgadza się to 90% jesteście wy
    5. Jesteście razem na mapie i się zabijacie jak chcecie tylko ustalcie sobie kolejność najlepiej w trybie eliminacji ustawić sobie wynik 3:2 dla jednych potem dla drugich.

    Są jednak pewne problemy...Może zdarzyć się sytuacja taka, że spokojnie będziecie mogli dołączyć do ludzi, ale nie będziecie mogli się znaleźć więc weźcie to pod uwagę. U mnie tak było, że na początku byłem hostem i każdego bez problemu znajdowałem, a potem nie mogłem znaleźć przeciwnej drużyny i nie wiem dlaczego tak było...Tak więc miejcie kogoś w rezerwie jeżeli będziecie boostować.
    Ostatnio edytowane przez Zerathel ; 02-07-2012 o 11:54

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •