Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: The Last Of Us - bugi

  1. #1
    Awatar BULAJ16VAZA
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    707
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    27
    Gamer IDs

    PSN ID: BULAJ16VAZA

    The Last Of Us - bugi

    Wczoraj sobie przechodziłem drugi raz grę i wyhaczam jej trzy podstawowe błędy które moim zdaniem mocno dawały znać o niedorobieniu gry

    NR 1 - Należy do skradania się i używania nasłuchu (na normalu), często kontury postaci się nie wyświetlają gdy osobnik jest blisko. A następny koleś będący 20 metrów dalej już się pokazuje . Jedyna zaleta tego to straszak, jak świr z rurą wylatuje ci na plecy...

    NR 2 - Również skradanie. Tym razem chodzi szczególnie o Ellie ale również i innych towarzyszy w podróży.
    Często po rzuceniu butelki lub wykonaniu innej metody zaalarmowania wrogów Ellie wchodzi dosłownie pod wzrok kolesi, co lepsze często się blokują o siebie ale nie ma żadnej reakcji...

    NR 3 -
     
    Sytuacja, gdy z Henrym i Samem przedzieramy się przez osiedle unikając snajpera. Gdy podszedłem blisko tego domku w którym siedzi chciałem go zdjąć ze snajperki, wtedy zobaczyłem, że stoi sobie SAMA snajpera podparta o deski, nie ma strzelca operującego nią. Również ciekawostką jest to, gdy jesteśmy skrajnie po lewej stronie, "snajperka strzela w nas" bez jakiegokolwiek celowania, jest cały czas skierowana prosto a "dym" z pocisku wykierowany jest na nas .

    Puste, bezcelowe prośby o dodanie do znajomych kasuję NATYCHMIASTOWO! (zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdzie pełno spambotów rozsyła scamy)

  2. #2
    Awatar BULAJ16VAZA
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    707
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    27
    Gamer IDs

    PSN ID: BULAJ16VAZA
    A o snajperze widmo nic nie powiesz?

    Puste, bezcelowe prośby o dodanie do znajomych kasuję NATYCHMIASTOWO! (zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdzie pełno spambotów rozsyła scamy)

  3. #3
    Awatar BULAJ16VAZA
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    707
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    27
    Gamer IDs

    PSN ID: BULAJ16VAZA
    Wszystkie pozytywy wypisałeś Ty, to ja muszę trochę pokrytykować . Swoją drogą wpadło mi trofeum za supple nie mając dwóch pkt w mistrzu ostrzy, wcześniej w nie też nie pakowałem. Oczywiście to pozytyw bo z pewnością by mi ich zabrakło .

    EDIT: Na początku gry jak Joel wybija szybę w samochodzie to potem Sara staje na odłamkach szkła na boso. Oczywiście nic jej nie jest. Czyżby ona była fakirem?
    Ostatnio edytowane przez BULAJ16VAZA ; 08-02-2016 o 22:06

    Puste, bezcelowe prośby o dodanie do znajomych kasuję NATYCHMIASTOWO! (zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdzie pełno spambotów rozsyła scamy)

  4. #4
    Awatar sccorp84
    Dołączył
    Nov 2015
    Mieszka w
    Katowice / Kalisz
    Posty
    92
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: sccorp84
    Z "bubli", które były wyżej wymienione, mnie osobiście raził jedynie nr 2, czyli IP przeciwników podczas gdy Ellie łaziła im pod nosem. To faktycznie wywoływało uśmieszek pod nosem. Czegoś takiego być nie powinno. Z biegiem gry, wiadomo, człowiek się przyzwyczajal, ale mimo wszystko to nadal "bubel" :-P

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

  5. #5
    Awatar sccorp84
    Dołączył
    Nov 2015
    Mieszka w
    Katowice / Kalisz
    Posty
    92
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: sccorp84
    AI, prawda :-D
    Wolałbym żeby Ellie trzymała się dupy Joela, po prostu. Czy tego nie dało się przeskoczyć? Nie wiem, nie znam się i średnio mnie to interesuje, ale defekt jest i to fakt. Oczywiście nie zmienia to faktu, że jest to jedna z najlepszych (jeśli nie najlepsza) gier poprzedniej generacji. Nie ma gry idealnej, w każdej znajdziemy jakieś "kwiatki".

  6. #6
    Awatar BULAJ16VAZA
    Dołączył
    Jan 2015
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Posty
    707
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    27
    Gamer IDs

    PSN ID: BULAJ16VAZA
    Powiem ci małpi przyjacielu, że gry oceniam po tym, jak się w nich bawiłem. Po co mam oszukiwać innych i siebie przede wszystkim wypisując inną ocenę gry niż taką, jaka gra wypisała mi swoim obrazem oraz moim odczuciem do niej? Pewnie będziesz zaskoczony ale najprawdopodobniej nie dam TLOU aż 10/10 ale o tym napiszę przy artykule po wbiciu platy. I nie chodzi tutaj o wyszukiwanie błędów na siłę, one same mi się "narzuciły" a ja o nich tylko napisałem. Pozdro

    Puste, bezcelowe prośby o dodanie do znajomych kasuję NATYCHMIASTOWO! (zwłaszcza w obecnej sytuacji, gdzie pełno spambotów rozsyła scamy)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •