Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Ustawka - Oficjalny temat

  1. #1
    Awatar Pinkotka
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Jabłonna
    Posty
    2,050
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: Pinkot1

    Arrow Ustawka - Oficjalny temat



    Oficjalny Temat

    Co minimalnie powinien zawierać twój post:
    • Pytanie czy jest osoba/osoby chętne na zdobycie trofeów online
    • Twój PSN ID
    • Jakie pucharki chcesz zaliczyć / z którymi potrzebujesz pomocy
    Zapoznaj się z metodą zdobycia trofeów, żeby ustawka przebiegała sprawnie. Jeżeli jest poradnik na naszym forum, to możesz tam sprawdzić. Pamiętaj, żeby nie zakładać osobnego tematu do jakiejkolwiek organizacji ustawki, jeżeli potrzebujesz np. grupę osób. Dzięki i miłej zabawy.

  2. #2
    Awatar Ken Marinaris
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    39
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: kenmarinaris
    Jeśli komuś by jeszcze zależało na grindzie w multi, proszę o kontakt. Kolejne bezsensowne multi, w które nikt nie gra
    Potrzebuję 3 graczy oprócz mnie do grindu.

  3. #3
    Awatar Krzysio
    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Przylesie Dolne
    Posty
    100
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: OTTOHERFLIK
    Mam grę i jestem chętny na trofiki multi, mam jeszcze dwie osoby do pomocy , brakuje jednej mój nick OTTOHERFLIK, proszę o kontakt na psn lub na pw

  4. #4
    Administrator Awatar Rekinek
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Kaszuby / UK
    Posty
    2,050
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: Rekinek
    Jak coś mam też grę, kiedyś grałem online ale chętnie teraz jak jest okazja pozaliczam.


  5. #5
    Awatar Krzysio
    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Przylesie Dolne
    Posty
    100
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: OTTOHERFLIK
    pasuje ci dziś o godzinie 23 ?

  6. #6
    Awatar Ken Marinaris
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    39
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: kenmarinaris
    Wpisujmy się na listę, 4 osoby do raking matchu (tryb Domination albo Supremacy). Ja mam headset, więc byłoby chyba lepiej gdyby kilka osób też się podłączyło Boostujemy wg tego schematu, najszybciej. Proszę się dostosować.


    1. Customize your Wanzer with Kehei armor and Winee rifle (the latter is unlocked after a couple of ranks).
    2. Start a game in Supremacy mode. Any map except Manhattan and Constantine will do.
    3. Player A and Player B meets up close to a pit, anywhere where you can easily commit suicide.
    4. Player A shoots off Player B's arms and legs.
    5. Player B shoots off Player A's arms and legs.
    6. Player B kills Player A.
    7. Player B quickly jumps down the pit and dies.
    8. Repeat steps 3 to 7 until satisfaction.
    9. When satisfaction has been reached, capture the objective to finish the match.

    The 250 bonus XP requires you to kill someone while your armor is destroyed. In step 6 Player B gets a bonus for killing Player A, while Player A gets the same bonus when Player B commits suicide. The suicide counts as a kill for Player A, even though the game is not specifically saying Player A killed Player B. The suicide must however be executed quickly after Player A has been killed, or else Player A may not get the bonus XP.
    1 KenMarinaris
    2 Krzysio
    3 Rekinek
    4 ???


    Jeśli nie odpowiada nam plansza, każdy opuszcza mecz i wchodzimy ponownie dopóki nie znajdziemy odpowiedniej do boostowania (pamietajcie, że Manhattan and Constantine odpadają, bo nie w nich możliwosci popełnienia samobójstwa). Jeśli pojawi się jakiś random, opuszczamy grę i zmieniamy tryb (np, z domination na supremacy). Granie z randomami to żaden boost i strata czasu Jeśli chodzi o mnie, mogę pograć jutro po 20-ej (czwartek, 15 maja). Jak to widzicie?
    Pozwolesobie na wysłanie zaproszeń poprzez PSN, by łatwiej się było potem odnaleźć.
    Ostatnio edytowane przez Ken Marinaris ; 14-05-2014 o 13:10

  7. #7
    Awatar Broda
    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Bielsko - Biała
    Posty
    1,127
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    41
    Gamer IDs

    PSN ID: Brodasz_PL
    Hej ja będę miał może jeszcze w tym tygodniu to bym się chętnie dołączył. Może coś w niedziele zdziałamy?


  8. #8
    Awatar Krzysio
    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Przylesie Dolne
    Posty
    100
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: OTTOHERFLIK
    Czwarty jest mój kolega Modlitwa i jest jeszcze koleżanka która pomoże bić punkty doświadczenia.

  9. #9
    Awatar Ken Marinaris
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    39
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: kenmarinaris
    Na razie zatem widze to tak:
    1 KenMarinaris
    2 Krzysio
    3 Rekinek
    4 Modlitwa

    Broda i kolezanka dołączą, jak będą pewni kiedy mogą. Ustawiamy się w pary, dlatego potzrebna parzysta liczba graczy. Ustosunkujcie się co jutrzejszego wieczora. Zaczekajmy z ta niedzielą, tym bardziej, ze nie wiadomo kiedy reszta chetnych będzie mieć grę.

  10. #10
    Awatar Ken Marinaris
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    39
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: kenmarinaris
    Oczywiście nic nie wyszło z ustawki, bo nikt (oprócz Modlitwy grającego w coś innego) nie raczył się zjawić w oznaczonym czasie. Po co sie umawiać skoro się nie pojawiacie? Może uda sie jutro , ponownie o 21-ej? Jesli nie, to szkoda tylko czasu na taki "Boosting"

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •