Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wyzwania - opis, problemy, dyskusja

  1. #1
    Awatar diablik
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Olsztyn
    Posty
    476
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    21
    Gamer IDs

    PSN ID: dbialik

    Wyzwania - opis, problemy, dyskusja

    Moje podpowiedzi co do trzech wyzwań
    Highlight Reel/Najciekawsze akcje-3 unikatowe zabójstwa podczas 1 spowolnienia - jak dla mnie najgorsze lub najtrudniejsze wyzwanie. Dzięki filmikowi powinno wam pójść szybko i sprawnie


    Ghost Hoser/Równiacha-Zabij 5 duchów z MP-970 (Rozdział 08) - broń znajdziecie w pierwszej części misji jeszcze w części magazynowej. Są tam dwie pary drzwi zamkniętych zamkiem. Musicie go rozwalić żeby pobrać broń Prościej mówiąc biegając w poszukiwaniu wspomnień w pewnym momencie będziecie te drzwi z siatki mijać.

    Ghost Eraser/Egzorcysta-Zabij 5 duchów bronią CAS (Rozdział 08) - broń wypadnie jednemu z duchów podczas finałowej walki. Obserwujcie wrogów bo co jakiś czas pojawia się kolo z szot ganem
    Ogólna podpowiedź do zrobienia wyzwań z duchami to nie atakowanie wcale dziwoląga wtedy i tak i tak co jakiś czas będzie on znikał i będą pojawiać się 3 wrogowie czyli potrzebne nam duchy do zrobienia poszczególnych challengy

    ps. nie umiem robić spoilerów dlatego pełen filmik


    Przeniesiono spod poradnika do gry - poradnik nie zawiera opisu żadnego wyzwania




  2. #2
    Banned
    Dołączył
    Jan 2012
    Mieszka w
    Stargard Szcz.
    Posty
    515
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: rodzina17
    Sam bym tego lepiej nie ujął przyjacielu też chciałem wstawić ten filmik oraz cenne porady ale Ty już to zrobiłeś.

  3. #3
    Awatar Michal1Marcin2
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    101
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: Michal1Marcin2
    Czy ktoś wie czy nadal w grze FEAR 3 jest możliwość wbicia platyny? Czy idzie kupić online pass w PS Store jeśli się kupi używaną grę?

  4. #4
    Dzej003
    Guest
    W tej grze nie ma online passa a jeśli jest to da się bez niego wbić platynę.

  5. #5
    Awatar Michal1Marcin2
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    101
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    14
    Gamer IDs

    PSN ID: Michal1Marcin2
    Dzięki
    Czyli to co pisała Pinkotka w innym wątku jest prawdą Chciałem się tylko upewnić, bo w poradniku wciąż widnieje opis iż w grze jest jeden trofik online, ale teraz już wszystko wiem. Jeszcze raz dzięki.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •