Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Podstawa gry a dodatki

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    3
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: fullmonk

    Podstawa gry a dodatki

    Siema, mam takie pytanie. Wiecie może czy jeżeli przejdę podstawę gry na platynę, wersję bez dodatków, a potem pożyczyłbym od kumpla wersję GOTY czyli z dodatkami to mógłbym ukończyć same dodatki tak żeby pokazywało mi 100 % czy to będzie jakby oddzielna gra ?

  2. #2
    Awatar PatrykVIP1
    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    392
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    17
    Gamer IDs

    PSN ID: PatrykVIP1
    Będzie Ci pokazywało, że ukończyłeś 100% gry. Jedna gra

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    3
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: fullmonk
    Nie jestem pewny czy dobrze się rozumiemy. Kolega "A" przeszedł tą wersję gry którą ja mam na platynę bez dodatków i u niego w trofeach pokazuje że ma 72 % bo nie przeszedł tych dwóch dodatków, trzeba je kupić oddzielnie. Drugi kolega "B" ma wersję GOTY. Chodzi mi o to czy jeżeli wezmę teraz od kolegi B wersję GOTY będę mógł dobić z tych 72 % do 100 % czy pojawi mi się "druga gra".

  4. #4
    Awatar evilxd0126
    Dołączył
    Jan 2014
    Mieszka w
    Jarosław
    Posty
    390
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    25
    Gamer IDs

    PSN ID: evilxd0126
    Patryk dobrze napisał . Jeśli ogrywasz grę bez dodatków, a później kupisz wersje Goty tej samej gry, to dobijesz od X% do 100%

  5. #5
    Awatar Mapi
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    762
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    39
    Gamer IDs

    PSN ID: Mapig
    Cytat Zamieszczone przez evilxd0126 Zobacz posta
    Patryk dobrze napisał . Jeśli ogrywasz grę bez dodatków, a później kupisz wersje Goty tej samej gry, to dobijesz od X% do 100%
    Zależy do jakiej gry tzn. że listy trofeów masz podzielone na regiony EU, US, JP itd. Jeżeli wbijesz trofea z podstawki z wersji US to dodatki muszą być z tego samego regionu żebyś dobił do 100%. Jeżeli gra ma tylko jedną listę to regionami się nie przejmujesz.


  6. #6
    Awatar yaper87
    Dołączył
    Dec 2014
    Mieszka w
    ciemny_pokuj
    Posty
    371
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    19
    Gamer IDs

    PSN ID: yaper87
    Niekoniecznie macie racje. Nie tak dawno wyszła pudełkowa edycja GOTY, ale ma ona osobny zestaw trofeów. Granie w nią niekoniecznie odblokuje trofea przypisane jako te z dlc do wersji podstawowej. Za to na pewno będzie je naliczało jako trofea w wersji GOTY. Idealnym rozwiązaniem byłoby, gdyby naliczyło tutaj i tutaj, ale nie liczyłbym na to. Zresztą, skoro kolega ma płytę, to nie problem sprawdzić.

    Tutaj macie osobne listy:

    - lista gry podstawowej plus wydane później DLC: http://psnprofiles.com/trophies/2934...adow-of-Mordor
    - tutaj lista trofeów dedykowanych wydaniu GOTY: http://psnprofiles.com/trophies/3559...e-Year-Edition

    Gra nie posiada regionalizowanych list, wszystko jest dla całego świata. Jest jeszcze naturalnie osobna lista dla edycji PS3.


    Lubię dobrze pograć

  7. #7

    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    3
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: fullmonk
    Znając życie pewnie by nie naliczało mi więc daruje sobie wersję podstawową i poczekam na GOTY żeby potem się nie zdziwić

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •