Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Mortal Kombat X Mobile

  1. #1
    Awatar Marek_eM
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Silesia
    Posty
    267
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    20
    Gamer IDs

    PSN ID: Marek_eM

    Mortal Kombat X Mobile

    Witam wszystkich,

    odkąd urodziła mi się córeczka nie za bardzo mam czas na dłuższe posiedzenie przy konsoli, dlatego od jakiś trzech tygodni namiętnie szarpie w wymieniony w temacie tytuł

    Gierka nawet przypadła mi do gustu, system kart, awansu na poziomu, dopalacze itp. Ogólnie da się pograć. ale jedna rzecz mnie nurtuje. A nie w sumie to dwie:

    -nie potrafię się połączyć z Wojnami frakcji. za każdym razem mam komunikat: błąd połączenia - miał tak ktoś?

    - nie potrafię się zalogować WBplay - non stop jest ikonka ładowania... nie wiadomo o co chodzi...

    Gdyby miało to jakiś wpływ to gram na iphone 4s.


  2. #2
    Q-Naro
    Guest
    Miałem aplikacje około miesiąca i też nie mogłem się zalogować na swoje konto WB i też grałem na 4s. Próbowałem nawet utworzyć nowe konta i nic wiec wywaliłem to w cholere bo zależało mi na odblokowaniu dodatków na konsoli. No a bez zalogowanie to lipa.

  3. #3
    Awatar Marek_eM
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Silesia
    Posty
    267
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    20
    Gamer IDs

    PSN ID: Marek_eM
    Hej siemanko,

    szukam jakiejś zaufanej osoby, która posiada Mortal Kombat X w wersji na Ps4/Xbox/PC. Konkretnie chodzi o odblokowania w wersji konsolowej na wersję mobilną. Z uwagi na to że posiadam tylko wersję mobilną byłbym wdzięczny za pomoc. Przy grze wystarczy tylko zalogować się na mój login do WBPlay i osiągać poszczególne osiągnięcia. Chętnych do pomocy zapraszam na PW.


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •