Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: NFS:MW - Terminal Velocity Pack - Ship to Shore. Problem.

  1. #1
    Dzej003
    Guest

    NFS:MW - Terminal Velocity Pack - Ship to Shore. Problem.

    Otóż po odpaleniu owego wyścigu gdzie rozwalamy "pachołki", po pewnym czasie, czasem kilku sekundach czasem minucie, następuje freeze ps3. Sytuacja ta ma miejsce tylko podczas tego wyścigu niezależnie od używanego pojazdu. Próbowałem kilkunastokrotnie i nic zawsze kończy się tak samo czyli konsola informuje o nieprawidłowym wyłączeniu systemu i konieczności odbudowy systemu a to niestety trwa dosyć długo
    Próbowałem skasować grę i pobrać wszystko od nowa lecz sytuacja nadal się powtarza a bez pacza nie ma możliwości grania w DLC. Szukałem podobnej sytuacji w necie ale nic nie znalazłem także jeśli ktoś miał taką sytuację bądź wie co można by jeszcze zrobić to śmiało proszę pisać.

  2. #2
    Zerathel
    Guest
    Zawsze zmiana samochodu pomagała, spróbuj każdym z tych dlcowych aut. Jeśli to nie pomoże to..jedyna opcja to skasować grę i pobrać jeszcze raz

  3. #3
    Awatar not
    Dołączył
    Jan 2013
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    743
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    29
    Gamer IDs

    PSN ID: saw4343434
    Masz płytke czy pss ?


  4. #4
    Dzej003
    Guest
    Wersja z Pss

  5. #5
    Awatar not
    Dołączył
    Jan 2013
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    743
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    29
    Gamer IDs

    PSN ID: saw4343434
    Jak masz możliwość to zaopatrz się w płytke i zobaczy czy na niej jest tak samo


  6. #6
    Dzej003
    Guest
    Próbowałem grać u Jellona na moim koncie w ten wyścig i tam również konsola się zawiesza także nie wiem czy to kwestia mojego save-a czy może mojego konta ?? Powiem jeszcze iż Jellon ten sam wyścig kończy bez problemu i korzysta z tej samej kopii gry także zostają mi chyba dwa wyjścia, albo spróbowanie wersji płytowej do której nie mam chwilowo dostępu albo grać na nowym "czystym" save-ie.

    Uzupełnienie
    Zacząłem na nowym czystym save-e i pomogło wyścigi zaliczone bez problemu...
    Ostatnio edytowane przez Dzej003 ; 28-03-2015 o 10:17

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •