Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Witam:)

  1. #1
    Awatar JELLON
    Dołączył
    Nov 2014
    Mieszka w
    Warszawa/Bielany
    Posty
    47
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: JELLON

    Witam:)

    Moja przygoda z grami zaczęła się... ojoj dokładnie nie pamiętam ale musiał być to początek lat 90tych więc Atari Pegasus oraz gry z dyskietek na IBM. Na forum wpisałem się po namowach Dzeja003 (pozdro), jako fan gier stwierdziłem ,że miło będzie z kimś jeszcze podyskutować na ten temat. Część z Was na pewno zna mnie z różnej maści ustawek, gdyż z zasady staram sie wbijać wszystkie pucharki z gier, ale do rzeczy...Gry które najbardziej mi zapadły w pamięć to takie gdy moja osobowość jeszcze się kształtowała, tzn. te z wieku młodzieńczego, postaram się tu wymienić kilka tytułów z pamięci: Gta, Quake, Duke Nukem, Blood, Carmageddon, Interstate76, Driver, seria NFS, Test Drive, Half-life i wiele innych w których się strzelało bądź jeździło. Po tych tytułach po części można wywnioskować co mnie interesuje, owszem jestem maniakiem czterech kółek, zwłaszcza tych klasycznych, obecnie posiadam 2 klasyczne auta(Ford Capri79 i Fiat 125p). Druga rzecz to kino akcji, strzelanie wybuchy, pościgi, broń palna, i piękne kobiety:P. W wolnych chwilach(mało ich) zajmuje się szkicowaniem różnych rzeczy-głównie samochodów motywów z filmów czy gier. Wracając do wolnych chwil jeśli takie są to jeszcze bym dodał melanżowanie z kumplami min. z Dzej 003 i inne różne dziwne rzeczy jakie człowiek robi w wolnym czasie. Reasumując żeby nie zanudzać chciałbym gorąco pozdrowić wszystkich forumowiczów i do zobaczenia online... więcej grzechów nie pamiętam

  2. #2
    Awatar Maxsdman
    Dołączył
    Mar 2014
    Mieszka w
    Fantasia
    Posty
    698
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    20
    Gamer IDs

    PSN ID: Maxsdman
    Witam cię Jellon w imieniu całego GT. Mam nadzieje że spodoba ci się tu na forum i zostaniesz z nami dłużej. Poza tym może się wkręcisz w pisanie poradników?

    P.S. Chętnie bym ograł z tobą jakieś inne multi niż to nudne GTA 5


  3. #3
    Q-Naro
    Guest
    Witamy na naszym zacnym forum. Widzę że sporo platynek już na wbijałeś a dopiero teraz zaglądasz. Ale lepiej późno niż wcale

  4. #4
    Awatar PaWLoS25
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    326
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    19
    Gamer IDs

    PSN ID: PaWLoS15
    Haha Wredny. Z Jellonem najlepiej podyskutować na headsecie, nie musisz jakoś go specjalnie zachęcać do gorących rozmów na forum . W końcu raczyłeś się zarejstrować i z tej okazji również serdecznie witam na forum .

    Do następnego gierzenia (Wyglądaj promo na Borderlandsa)

  5. #5
    Awatar JELLON
    Dołączył
    Nov 2014
    Mieszka w
    Warszawa/Bielany
    Posty
    47
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: JELLON
    Dzięki panowie za miłe słowa co do dużego rozpisywania to raczej nie będę prawił wywodów zbyt długich ponieważ pisanie nie jest moją mocną stroną w przeciwieństwie do gadania jak to już Pawlos zauważył. Na pewno chętnie będę się dzielił wrażeniami z zaliczonych tytułów na 100%. Bardzo lubię w wraz z Dzejem003 powracać w rozmowach do zapomnianych dziś tytułów, więc z pewnością a takim temacie chętnie się wypowiem.

  6. #6
    Awatar adamlubin
    Dołączył
    Mar 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Posty
    2,119
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    78
    Gamer IDs

    PSN ID: adamlubin
    Witamy bratnią duszę naszego poczciwego Andrzejka

    Zawsze tylko MY z Jellonen to i tamto.

    Pisz, baw się. Miejmy nadzieję, że forum wciągnie Cię jak bagno


    "Puste" zaproszenia do znajomych na PSN kasuję z automatu!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •