Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Fifa 15 - Trofeum - problem

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    7
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: Pierek92

    Fifa 15 - Trofeum - problem

    Witam

    mam pytanie odnośnie trofeum/osiągnięć w grze FIFA 15 na konsoli PS3.

    Mamy do zdobycia następujące trofea:

    (...)
    "Wszystko co potrzebne" - Zapełnij wszystkie miejsca w składzie

    okej ale w jakimś trybie czy gdzie?

    "Na wszystko coś się znajdzie" Utwórz nowy skład

    gdzie?

    "Z górnej półki" Kup zawodnika z klubu grającego w wyższej lidze

    w trybie kariery menagerem?

    _______________________________

    I jeszcze jedno, gdzie jest Victor Valdes w Fifie 15?

  2. #2

    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    407
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    18
    Gamer IDs

    PSN ID: waldemarek1
    a więc zaczne od ... fify strony: (napisze to tak jak ja robilem, moze sa jakies metody inne, łatwiejsze ale ja sie nie zaglebiałem)

    zawodnika z wyzszej ligi.... zaczynasz zespołem z 2 ligi niemieckiej (Bundesliga 2) i symulujesz sezon az do okienka transferowego w styczniu (sam nie wiem dlaczego nie było mozliwe kupowanie graczy od razu latem?) i wtedy składasz oferte jakiemus zawodnikowi z bundesligi (wiadomo ze poszalec nie mozesz wiec jakis tanich wyszukaj) i po podpisaniu kontraktu z kupionym zawodnikiem trtofeum wpadnie... analogicznie w innych ligach

    utwórz nowy skład... w trybie menagera masz (niepamietam jak sie to nazywa) wybór formacji, i gdy analogiem przesuniesz w prawo pojawi sie mozliwosc zrobienia nowego składu(tzw. różne formacje) i gdy zapełnisz takich 5 to dostaniesz to pierwsze trofeum o które pytasz...

    za valdesem tesknisz?? pewnie zagra w liverpoolu ale obecnie jest bez klubu wiec i w fifie go nie ma ...

  3. #3

    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    67
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    12
    Gamer IDs

    PSN ID: osowa2004
    Witam
    Trofeum z gornej polki najlepiej zrobic bedac managerem Fulham. Ta druzyna ma 15 mln na transfery. Kupujesz kogos z MU i gotowe.
    pozdrawiam

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    7
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: Pierek92
    Cytat Zamieszczone przez walder Zobacz posta
    za valdesem tesknisz?? pewnie zagra w liverpoolu ale obecnie jest bez klubu wiec i w fifie go nie ma ...
    oj nie tęsknie, zapytałem z ciekawości bo myślałem, że jest jako wolny zawodnik a w karierze jakimś słabszym klubem by się przydał

    W każdym bądź razie dziękuję Wam obu za odpowiedzi, pomęczę się z tymi trofkami w weekend

    Dzięki raz jeszcze! pozdrawiam!

  5. #5
    Awatar Piwosh
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Mój własny raj
    Posty
    148
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    12
    Gamer IDs

    PSN ID: Piwosh_PL
    Ja z kolei mam kłopot z dwoma złotyi trofeami za zdobycie bramki z czuba i prostym podbiciem. Może ktoś wyjaśnić dokładniej jak to zrobić? Męczyłe się z tym wczoraj przez godzinę i nic...

    @walder - poniewaz, zeby okienko transferowe bylo wlaczone trzeba bylo zaznaczyc "wył" a nie "wł", czyli na odwrót. Chore, tak samo jak i 5 zawodnikow rezerwowych w lidze...

  6. #6

    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    67
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    12
    Gamer IDs

    PSN ID: osowa2004
    Ja tez sie z nimi meczylem ale w koncu wpadly. Fuks. Nie wiem jak to sie stalo. Seria powtorzen tych samych ruchow i nagle bum, wpada:-))
    Jezeli chodzi o strzal podbiciem, strzelalem zza pola karnego L2+kolko. Strzal z czuba-sam na sam z bramkarzem. Trzeba wyczuc moment aby przed tym jak bramkarz sie rzuci do pilki, wykonac strzal kolkiem. Tak jak napisalem powyzej practice practice practice:-)
    Ja teraz probuje wybic pilke z linii bramkowej-na razie bez skutku.
    Powodzenia

  7. #7
    Awatar Piwosh
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Mój własny raj
    Posty
    148
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    12
    Gamer IDs

    PSN ID: Piwosh_PL
    Sek w tym, ze powinno mi wpasc juz dawno trofeum za strzal z czuba, bo co iles prob mi sie to udaje, a trofeum nie ma... Nie mam pojecia dlaczego tak, czy jakis glitch...

  8. #8

    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    7
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: Pierek92
    Mi "z czuba" wpadło fartem, grałem swoim zawodnikiem kariere, miałem akcje sam na sam i któryś przycisk co służy do finezyjnego strzału + strzał i trofeum wpadło, sam się zdziwiłem, bo tak jak kolega wyżej robiłem tak cały czas i nie wpadało.

  9. #9
    Awatar Piwosh
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Mój własny raj
    Posty
    148
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    12
    Gamer IDs

    PSN ID: Piwosh_PL
    No i po dwu-godzinnych próbach wpadło... To trofeum powinno mieć nazwę "Muśnięcie czubkiem buta", bo wystarczyło, że uderzyłem troszkę mocniej i piłka trochę zeszła na górę buta i już było źle... Fart, fart i nic więcej. Jeżeli miałoby to komuś pomóc to zrobiłem to Coutinho z Liverpoolu (tak jak i ktoś z YT).
    Powodzenia

  10. #10

    Dołączył
    Oct 2014
    Posty
    11
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: Mucha_1984
    a trofeum "kumpel z kanapy" to jak zdobyć ?? pomóżcie ....

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •