Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Trofeum Redemption - Pytanie

  1. #1
    Awatar Broda
    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Bielsko - Biała
    Posty
    1,127
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    41
    Gamer IDs

    PSN ID: Brodasz_PL

    Trofeum Redemption - Pytanie

    Witojcie

    Pytanie do tych co ukończyli Metro.

    Jest opcja połączenia pucharków Redemption razem z przejściem gry w trybie Stalkera oraz skorzystanie z każdej dostępnej broni?

    Dzięki za pomoc


  2. #2
    Zerathel
    Guest
    Nie, ponieważ nie możesz nikogo zabić...Ponadto nie przeżyjesz pociągu, ponieważ bez strzelania nie masz szans na tym poziomie trudności....Każda zabita osoba to minusowy punkt, czyli krok do złego zakończenia...Smutne, ale prawdziwe

  3. #3
    Awatar Broda
    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Bielsko - Biała
    Posty
    1,127
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    41
    Gamer IDs

    PSN ID: Brodasz_PL
    Hmmm zatem rozumiem, że przy pucharku Redemption nie można również nikogo zabijać?


  4. #4
    Zerathel
    Guest
    Zabić możesz, ale nie za dużo...A uwierz mi, że bez zabijania w pociągu nie masz szans...Ponadto hmm na stealthie grasz ile się da i ogólnie misje to się przebiega na tym poziomie...Proponowalbym Ci skupienie się na broni i przejściu tej gry i potem skupić się tylko na redemptions...Moim zdaniem jest to najrozsądniejsze rozwiązanie...Warto poczekać jeszcze na opinię Wrednego, który też ma dużo do powiedzenia odnośnie tej gry

  5. #5
    Awatar Broda
    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Bielsko - Biała
    Posty
    1,127
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    41
    Gamer IDs

    PSN ID: Brodasz_PL
    Ok dzięki.

    Aktualnie przechodzę grę aby nikogo nie zabić, chciałem również zaliczyć przy okazji Redemption. Z tego co się zorientowałem aby uzyskać dobre zakończenie muszę rozmawiać, oglądać, ratować nie zabijać tych co nie atakują itd itp. Niestety kilka rozmów nie wysłuchałem do końca. A jestem już za teatrem Bolshoi. Trzeba spełnić te wszystkie warunki czy jak nikogo nie zabijam tych punktów o których wspomniał Zerathel wystarczy do pucharka?


  6. #6
    Zerathel
    Guest
     


    Tu masz filmik, jakie warunki trzeba spełnić do dobrego zakończenia...Ominiesz dwa lub 3 to punkty to nic się nie stanie, ale radzę robić wszystko tak jak jest na filmie....

  7. #7
    Awatar Broda
    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Bielsko - Biała
    Posty
    1,127
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    41
    Gamer IDs

    PSN ID: Brodasz_PL
    Właśnie tego chciałem uniknąć.... No nic w 5 przejściach się jednak nie zamknę

    Dzięki jeszcze raz pomoc


  8. #8
    Awatar isabellspi
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    72
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    12
    Gamer IDs

    PSN ID: isabellspi
    Ukończyłem ta kozacka grę i celuje teraz w platynę i mam teraz dwa pytania czy jak teraz będę robił trofeum Redemption to mogę zabijać mutanty ? wydaje mi się też że zabiłem z każdej broni ale jednak jakąś przeoczyłem czy mogę teraz brakująca broń zrobić po przez wybór rozdziału

  9. #9
    Zerathel
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez isabellspi Zobacz posta
    Ukończyłem ta kozacka grę i celuje teraz w platynę i mam teraz dwa pytania czy jak teraz będę robił trofeum Redemption to mogę zabijać mutanty ? wydaje mi się też że zabiłem z każdej broni ale jednak jakąś przeoczyłem czy mogę teraz brakująca broń zrobić po przez wybór rozdziału
    Tak mutanty możesz zabić oprócz w rozdziale, gdzie dziecko mówi, że się one boją...Wówczas tam jest całkowity zakaz strzelania do mutantów bo inaczej nie dostaniesz + do dobrego zakończenia.....Podejrzewam, że ominąłeś bronie, które można kupić w pociągu zaraz na początku misji okolice 20 rozdziału, ponieważ są one drogie..Spróbuj z tymi broniami, ewentualnie zabij jednego potwora z VanHellsing...
    Ostatnio edytowane przez Zerathel ; 09-01-2014 o 11:48

  10. #10
    Awatar Broda
    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Bielsko - Biała
    Posty
    1,127
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    41
    Gamer IDs

    PSN ID: Brodasz_PL
    W związku z 54 podejściem do platyny w Metro Last Light, a co za tym idzie z kolejną kłodą rzuconą mi pod nogi przez twórców gry, zwracam się do was drodzy forumowicze z pytaniem

    W obecnym przejściu gry skupiam się na pucharku Redemption, i mam wała. Etap Bolshoi. Po podarowaniu żebrakowi nabojów oraz wysłuchaniu co ma do powiedzenia kolejnym elementem dobrego zakończenia jest wysłuchanie rozmowy dwóch gości siedzących przy stole. W tym miejscu mam błąd gry, mianowicie przy owym stole stoi jeszcze jeden chłop, który skutecznie blokuje przejście do dalszych pomieszczeń Teatralnej...z filmików na YT wynika, że tego typa tam nie powinno być... Za żadne skarby chłop nie zmienia pozycji. Jedyną opcją jaka mi została to wczytanie całego etapu od nowego i tutaj moje pytanie, czy dodatnie punkty, które zdobyłem do tej pory nie przepadną i czy mam jeszcze szansę na trofeum? Czy raczej po raz kolejny muszę grać od początku... ? W zagranicznych poradnikach jest napisane, że wczytanie całego rozdziału nie wpływa na punkty, ale wolę się upewnić

    Z góry dzięki za odp


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •