Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z Autologiem

  1. #1
    Dzej003
    Guest

    Problem z Autologiem

    Tak jak w temacie, od jakiegoś czasu mam problem z autologiem, nie łączy więc nie mam żadnych rekomendacji i wyników na bilbordach. Online działa bez problemu ale autolog niestety szwankuje i nie wiem czemu.
    Jak by ktoś mógł odpalić grę i zobaczyć czy łączy Was z autologiem i skrobnąć stosowne info będę wdzięczny. Ewentualnie jak ktoś ma jakiś pomysł czemu tak się dzieje i wie jak zrobić by było dobrze również proszę o wpisy.

  2. #2
    Awatar Mapi
    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Katowice
    Posty
    762
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    39
    Gamer IDs

    PSN ID: Mapig
    Ja w każdej części NFS w której był autolog to zawsze miałem z tym problemy. Nie działało w ogóle albo tylko przez krótki czas. U mnie pomogło dopiero, że podczas grania wyłączyłem pozostałe rzeczy, które korzystały z WIFI. Niestey tak jak w przypadku FIFY i fatalnych serwerów EA nic sobie z tego nie robi.


  3. #3
    Dzej003
    Guest
    Nie wiem czego to wina ale wcześniej miałem z innego konta i działało bez problemu, autolog był cały czas a niedawno kupiłem ją na swoim koncie i od tej pory zaczęła wariować. Połączenie z autologiem trwa max minutę poczym rozłącza i muszę łączyć się że tak powiem manualnie i za chwilę znowu to samo, ogólnie kaszanka no ale został mi już jeden trofik więc przeżyję...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •