Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Kupno Xbox 360 - porady

  1. #1
    Guide Team Awatar Dzwienkoswit
    Dołączył
    Mar 2014
    Mieszka w
    Kraj Kwitnącej Waśni - Nowa Sól
    Posty
    1,518
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    58
    Gamer IDs

    PSN ID: Dzwienkoswit

    Question Kupno Xbox 360 - porady

    Wiem, że to nie forum znawców tej maszynki, ale cóż szkodzi zapytać
    Planuję zakupić xklocka. Grunt to nieprzerabiana. Dysk większy niż nędzne 4GB.


    I tu rodzi się pytanie. Na co powinienem zwrócić uwagę? Nie chcę się później wkopać


  2. #2
    Awatar Matt
    Dołączył
    Aug 2013
    Mieszka w
    Kalisz
    Posty
    470
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    21
    Gamer IDs

    PSN ID: assasyn327
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    - Andrzej Sapkowski

  3. #3
    Awatar Broda
    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Bielsko - Biała
    Posty
    1,127
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    41
    Gamer IDs

    PSN ID: Brodasz_PL
    Shit miało być Nie Lubię postu assasyna ale wyszło jak zwykle

    Dzwienko wersja 4 GB wcale nie będzie złym rozwiązaniem. Kupna nieprzerabianej używanej konsoli to jest jak wróżenie z fusów szczególnie w przypadku maszynek spod znaku M$. A dlaczego? Ponieważ bany na Live lecą falowo tzn możesz łączyć się z siecią nawet przez powiedzmy pół roku po czym zobaczysz komunikat o wykopaniu Cię z sieci. Proponuje zatem albo zakup z pewnego źródła (znajomy) albo po prostu ze sklepu zabrać nówkę sztukę. Najlepiej skup się na wersji SLIM - ma ona poprawiony system chłodzenia, zatem unikasz przynajmniej w teorii opcje przegrzania sprzętu czyli tzw. RROD-a. Dysk 4 GB nie ma absolutne żadnego znaczenia ponieważ opcje 4 GB masz tylko w wersji SLIM i tylko ona ma slot na dysk. Dyski 320 GB kupisz spokojnie za 150 zł, zatem kupując tańszą 4 GB konsole i dorzucając wspomnianą kwotę i tak jesteś na plus mając dodatkowo 70 GB Xbox w porównaniu z PS3 ma możliwość instalowania KAŻDEJ gry na dysku zatem odpowiednia ilość GB jest na pewno znacząca.

    Osobiście mam wersje Elite z 120 GB dyskiem i póki co jest ok, ale mimo wszystko czuć ciepło i grając z płyty słychać pracujący napęd dosyć okrutnie (w sumie zwykłe DVD). Miałem wcześniej wersję SLIM zarówno 250 GB jak i 4 GB, i kulturą pracy gniotą ELITE na wstępie. Proponuje zatem kupno wersji 4 GB i dokupić dysk. Wyjdzie taniej i będziesz zadowolony


  4. #4
    Guide Team Awatar Dzwienkoswit
    Dołączył
    Mar 2014
    Mieszka w
    Kraj Kwitnącej Waśni - Nowa Sól
    Posty
    1,518
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    58
    Gamer IDs

    PSN ID: Dzwienkoswit
    Zdobyłem wersję 60 GB i w sumie jestem zadowolony. Napęd faktycznie chodzi głośno, ale tylko przez pierwszą minutę. Potem już jest cicho. A konsolę kupiłem na gametrade. Na plus, że miała oryginalne plomby, nie była rozkręcana, ani nic. Mam tylko nadzieję, że z przegrzewaniem nic nie wyskoczy, bo latem w pokoju mam dość gorąco. Ale PS3 zarówno slim 250GB, jak i fat 40GB nie miały żadnych problemów, a już pare lat hulały.


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •