Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: W co teraz gracie? PC+MAC

  1. #1
    Awatar Matt
    Dołączył
    Aug 2013
    Mieszka w
    Kalisz
    Posty
    470
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    21
    Gamer IDs

    PSN ID: assasyn327

    W co teraz gracie? PC+MAC

    Może jestem naiwny zakładając ten temat, ale nawet jeśli, przynajmniej będę mógł sobie trochę popisać. Anyway, u mnie na tapecie jest obecnie...

    Dead Island: Riptide - a w sumie był, bo produkcję skończyłem w zeszły wtorek. Wrażenia? Jedynka była lepsza, ale tutaj bawiłem się lepiej, bo w końcu mój czarny przyjaciel Sam B nie był sam. Jeżeli będziecie się brać za ten tytuł - tylko i wyłącznie w coopie.

    Saint's Row: The Third - jedna z moich ulubionych gier z 2011, tym razem - podobnie jak DI:R - z kumplem u boku. W sumie ciężko mi tutaj cokolwiek pisać, bo nasze granie jest niesamowicie nieefektywne i głównie składa się z podpieprzania sobie nawzajem ulubionego środku transportu, tudzież wesołego friendly fire'a.

    Battlefield 3 - na razie rozegrałem raptem ze cztery mecze, ale... wow. Po prostu wow - pc to w przypadku tego tytułu ta właściwa platforma. O wiele lepsza grafika no i ta epickość starć 32vs32... Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to klawiszologia, bo sprint mamy pod Shift, kucnięcie pod Ctrl (oba działają na zasadzie przytrzymywania, a nie przełączania), a kładzenie się pod "z" i zawsze pod czas gry mam niezłą gimnastykę małego i serdecznego palca lewej dłoni. Tym nie mniej - gra się miodnie.

    DOTA 2 - po odbiciu się od LOLa (do którego gorąco nakłaniali mnie koledzy) postanowiłem spróbować jak to wszystko wygląda u konkurencji i... cóż u konkurencji wygląda o wiele lepiej. Niestety tuż obok przeogromnych pokładów grywalności stoi średnio napisany kod sieciowy, przez który to przy prawie każdym meczu ktoś tam zostanie rozłączony. Bardzo często tym kimś jestem ja :\

    Left 4 Dead 2 - w to gram dość sporadycznie, gdy akurat mam z kim, bo randomy trafiają się różne. Czasem będzie ok, a czasem koleś z 90% hp nie poda ci apteczki, chociaż ty zaraz zginiesz. Chociaż w sumie jak teraz myślę... randomy przynajmniej do mnie nie strzelają krzycząć "To za to co mi robiłeś w Saint's Row!!1", więc... w sumie już nie wiem z kim powinienem w to grać.

    DLC Quest - jeżeli wasz komputer w ogóle potrafi się uruchomić, zapewne da radę uciągnąć tę gierkę. To takie "Co by było gdyby... DLC posunęło się za daleko". Więcej nie zdradzę, ale gra jest przednia. I tania. Czego chcieć więcej?
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    - Andrzej Sapkowski

  2. #2

    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    407
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    18
    Gamer IDs

    PSN ID: waldemarek1
    A co to PC+MAC?? wiesz, rzadko jadam na mieście więc się pytam :-)

  3. #3
    Awatar Matt
    Dołączył
    Aug 2013
    Mieszka w
    Kalisz
    Posty
    470
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    21
    Gamer IDs

    PSN ID: assasyn327
    To nazwa działu. Tak żeby się nikt nie jeb... nie pomylił Bo w sumie takich wątków mamy już trzy - dla PS3, PS4 i teraz dla pecetów
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    - Andrzej Sapkowski

  4. #4
    Awatar Mysterek
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    97
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    13
    Gamer IDs

    PSN ID: Mucha342
    Odświeżę ten zapomniany temat JA aktualnie pykam w :

    Call of Duty II - Moje 20 któreś przejście tej gry tym razem pierwszy raz podjąłem się weterana i jestem połowie gry oczywiście polecam

    Wiedźmin II - 1 przejście nie doszedłem tak daleko bo ledwie do Flotsam ale kiedyś muszę się zabrać i popchnąć trochę fabułkę

    GTA: SA - Piąte podejście może to szczęśliwe i uda się w końcu przejść tą grę

    Jakieś F2P - Czasami popykam z kolegami w LOL'a czy też ostatnio odkryłem Robocraft ciekawa warta zagrania

  5. #5
    Awatar Maxsdman
    Dołączył
    Mar 2014
    Mieszka w
    Fantasia
    Posty
    698
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    20
    Gamer IDs

    PSN ID: Maxsdman
    No to ja coś od siebie dodam:

    Max Payne - Mega Klasyk oraz Legenda. Wspaniała fabuła o policjancie i zemsty, dużo mrocznej akcji, wybuchów, zużytych apteczek no i Bullet Time, BULLET TIME!!!. Jestem gdzieś w połowie gry, w restauracji która..... (Nie będę tutaj robił spojlerów, sami się dowiecie jak zagracie) Polecam ten tytuł wszystkim mniej obeznany. Nie polecam tego tytułu, osobom które liczą na automatyczne odnawianie życia. Innymi słowy Oldschool pełną gembą

    Mount And Blade: Warband - Bardzo fajny symulator rycerza, bez magi, smoków i dużych cyc....tzn. Dużych walorów estetycznych (Sorka, ale cenzura obowiązuje). W tej grze, możemy dołączyć do jednej z kilku frakcji, lub podbijać wszystkie królestwa przy lepszej okazji, walczyć nawet z setką, groźnych, opancerzonych wojowników, brać udział w turniejach i ucztach lub plądrować,mordować i okradać biednych wieśniaków (Tak, tak, także można ożenić się z królewną). Polecam ten tytuł ze względu na klimat średniowiecza, mnóstwo walk, no i Questy jakiś się znajdą.


  6. #6

    Dołączył
    Jan 2014
    Posty
    73
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    13
    Gamer IDs

    PSN ID: TomekMU
    Ja aktualnie przeszedłem Sleeping Dogs- gra mi się spodobała, coś a'la GTA w okrojonej postaci. Była to zarazem moja pierwsza gra od zakupu nowego komputera na początku tego roku Wcześniej nie grałem bardzo długo w nic na komputerze.

  7. #7
    Awatar przemo017
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    3
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    0
    Gamer IDs

    PSN ID: przemo017
    Świetny ten Binding of Isaac. Jak dla mnie lepszy niż Super Meat Boy, trudniejszy, i bardziej klimatyczny. Polecam wszystkim

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •