Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Problem z "Od zera do pro-bohatera"

  1. #1
    MazurPL
    Guest

    Problem z "Od zera do pro-bohatera"

    Mianowicie nie moge zrobić "Impact Protection - Ucieknij 2 razy przed wypadkiem z zamontowaną ochroną przeciw uderzeniową". Próbowałem na różne sposoby i nic. Ma ktoś pomysł jak uniknąć tych dwóch kraks?

    Nadwozie _ Wzomcnione

  2. #2
    iceman_CFC
    Guest
    hej .. musisz mieć całe auto ulepszone na maxa.. masz wszystko w nim .? odezwij się na moim profilu..

  3. #3
    MazurPL
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez iceman Zobacz posta
    hej .. musisz mieć całe auto ulepszone na maxa.. masz wszystko w nim .? odezwij się na moim profilu..
    Mam wszystko na pro oprócz "Nadwozie _ Wzomcnione" i nie mam pojęcia jak to zrobic, a już chyba z milion kraks uniknąłem i nic.

  4. #4
    iceman_CFC
    Guest
    Następnie mając założone zwykłe części musisz wykonać określone czynności, by odblokować wersje pro. Poniżej ich lista:

    Opony:
    Terenowe –Przejedź 4572 metrów po bezdrożach, mając założone opony terenowe
    Wyścigowe – Driftuj przez 4572 metrów z oponami wyścigowymi
    Dopompowywane – Przejedź po 5 kolczatkach mając założone opony dopompowywane

    Nitro:
    Spalanie – używaj spalania nitro przez 300 sekund
    Wtrysk – użyj wtrysku nitro 25 razy

    Podwozie:
    Lekkie – bądź w powietrzu przez 60 sekund mając założone lekkie nadwozie
    Wzmocnione – wyeliminuj 10 radiowozów mając założone wzmocnione nadwozie

    Nadwozie:
    Aero – znajduj się łącznie przez 120 sekund w tunelu aerodynamicznym mając założone nadwozie aero
    Wzmocnione – uniknij 2 wypadków mając założone wzmocnione nadwozie

    Skrzynia biegów:
    Wydłużenie biegów – Przejedź 9144 metrów pod prąd z wydłużeniem skrzyni biegów
    Skrócenie biegów - 25 razy uniknij kraksy mając założoną skróconą skrzynię biegów.

    Dwa słowa porady – uniknięcie wypadku wymagane dla wzmocnionego nadwozia pro osiągniesz wtedy, kiedy twój oponent bez twojego udziału rozbije się na blokadzie drogowej, samochodzie cywilnym lub elemencie otoczenia, a ty przejedziesz w niedalekiej odległości od jego wraku. Do tego celu będziesz musiał cierpliwie startować w wyścigach i czekać na błędy rywali przed Tobą (zazwyczaj w danym wyścigu przeciwnicy rozbijają się w tych samych miejscach, więc to tylko kwestia poznania schematu).

    Druga wskazówka – świetnym miejscem do zdobywania części pro jest Hughes Park. Możesz tam beztrosko driftować wokół pomnika we wschodniej części by nabijać metry potrzebne do zdobycia opon wyścigowych pro, po czym przejeżdżać go w jedną i drugą stronę by łapać sekundy w powietrzu potrzebne do zdobycia nadwozia aero pro. MAM NADZIEJE ŻE TO CI POMOŻE

  5. #5
    MazurPL
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez iceman Zobacz posta
    Dwa słowa porady – uniknięcie wypadku wymagane dla wzmocnionego nadwozia pro osiągniesz wtedy, kiedy twój oponent bez twojego udziału rozbije się na blokadzie drogowej, samochodzie cywilnym lub elemencie otoczenia, a ty przejedziesz w niedalekiej odległości od jego wraku. Do tego celu będziesz musiał cierpliwie startować w wyścigach i czekać na błędy rywali przed Tobą (zazwyczaj w danym wyścigu przeciwnicy rozbijają się w tych samych miejscach, więc to tylko kwestia poznania schematu).
    Dzięki wpadło, a ja robiłem to odwrotnie nie w wyścigach tylko w ruchu miejski i się dziwiłem czemu nie wpada xD

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •