Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Telefon

  1. #21
    chrisgarver
    Guest
    jeżeli będziesz miał oryginalne od Sonego to ten program wyciśnie z nich wszystko co jest możliwe. Ja mam orginalne samsunga i się rozpływam. Jeszcze do tego polecam wgrać sobie muzykę w formacie lossless

  2. #22
    Administrator Awatar TrophyClub
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    ...
    Posty
    4,493
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: Admin
    To na pewno, jak i od samego smartfona. Sprecyzuj na czym ci zależi +/- jak będziesz z niego korzystał. Muzyczną apkę ci Chris polecił, z mojej strony poszły trzy ''must have'' ale to strzelanie w ciemno bo jest ich masa. Do muzyki używam takiej, do filmów innej, do czytania wszelkiego rodzaju dokumentów innej itp, itd. Pisz na czym ci zależy i pomóżdżymy

  3. #23
    Awatar Broda
    Dołączył
    May 2012
    Mieszka w
    Bielsko - Biała
    Posty
    1,127
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    41
    Gamer IDs

    PSN ID: Brodasz_PL
    Słuchaweczki akurat mam konkretne, zatem problem dźwięku chyba mam z głowy bez potrzeby zasysania aplikacji, ale pewnie skorzystam A co do sprecyzowania tego czego oczekuje to sam nie wiem. Nie znam się zbytnio na rozbudowanych telefonach ostatniego Galaxy S zgubiłem po pijaku i od tego momentu nie inwestuje w telefony Jednak sypiący się Monte zmusił mnie do wymiany


  4. #24
    Administrator Awatar TrophyClub
    Dołączył
    Jun 2012
    Mieszka w
    ...
    Posty
    4,493
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    10
    Gamer IDs

    PSN ID: Admin
    To sprawdź te 3 co podałem wcześniej, są naprawdę dobre. A co do muzyki to osobiście używałem zwykłego Winampa i dawał radę.

  5. #25
    Awatar kaktus283
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    67
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    12
    Gamer IDs

    PSN ID: kaktus283
    Cytat Zamieszczone przez chrisgarver Zobacz posta
    jeżeli będziesz miał oryginalne od Sonego to ten program wyciśnie z nich wszystko co jest możliwe. Ja mam orginalne samsunga i się rozpływam. Jeszcze do tego polecam wgrać sobie muzykę w formacie lossless
    FLAC to tak na prawdę temat rzeka, który ma dwie grupy użytkowników:
    - jest o niebo lepiej
    - może jest lekka różnica
    Ja osobiście zaliczam się do tej drugiej, sprawdzałem na kilku dość dobrych sprzętach studyjnych i oprócz dużo większej wagi nie zauważyłem dużo większej różnicy w jakości dźwięku między MP3 320 Kbps. Do słuchania muzyki mi wystarczą dobre słuchawki kanałowe i odtwarzacz "Play Music/Muzyka Play" od Google z dosyć dobrym Equalizerem. Dla mnie odtwarzacz ma za zadanie odtwarzać, mieć przejrzyste UI oraz mieć jak najmniej niepotrzebnych i psujących jakość funkcji

  6. #26
    Q-Naro
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez kaktus283 Zobacz posta
    Ja osobiście zaliczam się do tej drugiej, sprawdzałem na kilku dość dobrych sprzętach studyjnych i oprócz dużo większej wagi nie zauważyłem dużo większej różnicy w jakości dźwięku między MP3 320 Kbps.
    Jeżeli słuchasz w telefonie to wielkiej różnicy nie ma, ale ja np grając w klubach i grając kawałek 128 a 320 słysze kolosalną różnice. 128 jest strasznie zamulone i nie ma takiej mocy. Kupując kawałki na beatport, czy djshop, zawsze biore 320. zdarzają sie mecenasy to targają z neta kawałki w jakości 128 a potem go kompresują na 320 myslą ze to poprawi jakość dwięku

  7. #27
    Awatar Bochen
    Dołączył
    Feb 2013
    Mieszka w
    Żary
    Posty
    564
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    24
    Gamer IDs

    PSN ID: GrigoriPL
    W SB zaraz zginie, więc zapytam tu. Czas chyba na zmianę Galaktyki 2 na coś nowego i tu w sumie czytać zacząłem o 3 modelach: Galaxy S 4, HTC One i Xperia Z1. Coś polecicie lub dodacie do tej listy bym wziął pod lupę ?
    "Why am I fighting to live, if I'm just living to fight?"
    - 2Pac Amaru Shakur

  8. #28
    Awatar kaktus283
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    67
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    12
    Gamer IDs

    PSN ID: kaktus283
    Cytat Zamieszczone przez Q-Naro Zobacz posta
    Jeżeli słuchasz w telefonie to wielkiej różnicy nie ma, ale ja np grając w klubach i grając kawałek 128 a 320 słysze kolosalną różnice. 128 jest strasznie zamulone i nie ma takiej mocy. Kupując kawałki na beatport, czy djshop, zawsze biore 320. zdarzają sie mecenasy to targają z neta kawałki w jakości 128 a potem go kompresują na 320 myslą ze to poprawi jakość dwięku
    Ale nie mówię tu o 128 a 320, tylko o MP3 320 a FLAC

    Cytat Zamieszczone przez Bochen Zobacz posta
    W SB zaraz zginie, więc zapytam tu. Czas chyba na zmianę Galaktyki 2 na coś nowego i tu w sumie czytać zacząłem o 3 modelach: Galaxy S 4, HTC One i Xperia Z1. Coś polecicie lub dodacie do tej listy bym wziął pod lupę ?
    Jeżeli ma być czysty Android bez zbędnych funkcji to weź sobie LG Nexus 4, ładny i szybki. Natomiast jeśli chcesz robić fotki pod wodą i nosić cegłę to Z1 a co do S4 to odpuść sobie - cały system zapchany zbędnymi funkcjami

  9. #29
    Awatar gilera1231
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    198
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    13
    Gamer IDs

    PSN ID: gilera1231
    Polecam Samsung Galaxy Mega oczywiście dla osób które lubi duże ekrany.

  10. #30
    Awatar Bochen
    Dołączył
    Feb 2013
    Mieszka w
    Żary
    Posty
    564
    Post Thanks / Like
    Siła reputacji
    24
    Gamer IDs

    PSN ID: GrigoriPL
    Kaktus nie aktualne już, ale dzięki Zdecydowałem się w owym czasie na LG G2
    "Why am I fighting to live, if I'm just living to fight?"
    - 2Pac Amaru Shakur

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •